bugün

ne oldum delisi olmuş kadındır. lan denyo metabolizman şişmeye müsait, yarın michelin adamı gibi olduğunda götüm götüm geri dönmek istersin ama sevgiline. terbiyesiz. evet.
kendini nimette saymaya başlar bi de taliplileri arttıysa her kaprisini çeken adamı bırakır uçar gider. ama o kilolar geri gelecektir. tecrübeyle sabittir.
parayı bulunca terkeden erkek sevgiliye eşdeğerdir.
bunu hazmedemeyen eski sevgilide zayıflayacaktır. zamanla her sevgili zayıflayacaktır. ve bu döngü böyle devam edecektir.
kadın şişmanken çıktığı adam onun zayıfkenki standartlarının altında kalıyorsa şayet, adam kadının şişmanlığından yararlanarak bu ilişkiye başlamış demektir! yani iki taraf da çıkarcı, çaktınız mı köfteyi?! kadın azmetmiş zayıflamış aferin ona, adam da gitsin terkedilme nedenlerini bulup onları düzeltsin bari!!!
Tam bir kezbandır. Dün nasıl birisi olduğunu unutmaya meyillidir. Ancak ona karşı en ufak bir hata yaparsanız bunu size yıllarca hatırlatacaktır.
zengin olunca karısını ve çocuklarını bir şırfıntıya tercih eden adamlardan daha iyidir.
(bkz: bu şişmanlık bir harika dostum)
muhtemelen kilo al ver al er derken vücudu pörsümüş olan kadındır, sevgiliyi terk eder, ama yine açıkta kalır, one night stndden öteye gidilmez bu tür kadınlarla. o ne lan öyle sıkılmış portakal gibi memeler , çatlak içinde bir göbek kalça filan. iğğğ.
Aptaldır çünkü güzelliğin gelip geçici olduğuna bizzat şahit olup bunu fark etmeden ki fark etmemesi şişman bir kadın için düşük bir ihtimal olması gerekir , yine de gelip geçici arzuların peşinden koşar . Yani aptaldır
götündeki yağı yağmaktan dolayı hafifleyen götünün kalkması olayıdır.
Kadın kiloluyken sevgilisi rahatsız oluyorsa ve bunu sürekli dile getirip kadını üzüyorsa "helal kadına be!" dedirtir. Ama tam tersi durumsa kadın kötülük yapmış olur bence.
bir de erkek versiyonları olur ki, zayıfladıktan sonra saç ektirenleri de vardır.
Büyük ikramiyeyi tutturup karısını boşayan adamla tanistirabiliriz.
Bi yesil çay icsinler.
Kevaşedir kendisi. Kevaşeliğini kilolarının ardına saklamış kandırmıştır çocuğu.