bugün

Yanlıştır.

Yapacağın genellemeyi sikeyimdir.
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk)
86 kiloyken teyze gibiydim.
56 kiloyum gayet güzel.
Zayıf kızlar çirkin değil vücuduna bakmayan kızlar çirkindir.
Az spor yapın kardiyo, fitness, squat ben mi öğreteyim ak?!
Spor yapmayan vücut yağ deposudur.
Zayıfsa kemik torbasıdır.
çirkin demeyelim ama seksapaliteden yoksunluk daha doğru tabir olur.
Teselli ediliyormuşum gibi hissettiren başlık. Teşekkürler.
güzel kızların aşırı zayıf olduklarında çekici olmamaları gibi daha mantıklı bir tespit var. kız harbiden güzel ama kurşun kalem gibi bacak olunca hiç ilgimi çekmiyor şahsen.

sonuçta doğurganlık kriterleri diye bir şey var erkek beyninde. kemikleri belli olmayan ama aşırı kilolu da olmayan kız idealdir.
Göreceli bir durumdur fakat zayıf olanların kadınsı çekiciliği sağlayan uzuvları da zayıfsa göreceliliği kalkar, kesinliği gelir.
şişman hanımların yüzleri güzeldir.
zayıf hanımların ise fizikleri güzeldir..

karar size kalmış*
subjektif bir bakış açısı ile yapılan bir estetik yorumudur. ama aksi yorumlar da her zaman mümkündür. zayıflık kemikler sayılacak kadar abartılı olmamak kaydıyla ve uzun boyla birarada olunca genelde hanımlara oldukça zarif bir görünüm katar ve bir güzellik görünümü doğurabilir.
tartışmaya açık bir konu. bana göre elma, sana göre armut. tercih meselesine bağlı tamamen.
açıkcası zayıf kızlar çirkindir demiyorım, diyemem, haklarını yiyemem.
lakin, bir kız hafiften toplu olmalı yahu. sokakta şöyle bi salındı mı kıvrımları göz doldurmalı, giydiği yakışmalı, vucut hatları dümdüz olmamalı.
bacaklarına oturdu mu kucağını doldurmalı.
(bkz: zayıf ne arar la bazarda)
aramızda şişman kızların olduğunun kanıtıdır.
obez kız savunma mekanizması. ya da et ettir felsefesiyle götürme amaçlı yapılan komplimanları hakikat sanan topaçtır.
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu cocuk ya)

(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)

(bkz: neye göre kime göre)

(bkz: yenge koş tespit yapmışlar)
piknik tüpü sıfatlı kızların kandini avutma cümlesidir.
çevremdeki tüm erkeklerin sahip oldukları ortak görüş. her ne kadar moda dünyası aksi anlayışı pompalamaya çalışsa da kadın dediğin zayıf olup kıvrımları kaybolduğunda zerafeti kaybolan bir cinstir. kadın dediğin yumuşak olmalı. sorarım size, hangi erkek kemik okşamak ister ki? hem ne güzel demiş atalarımız, bir dirhem et bin ayıp örter diye.