bugün

Böyle bir başlık var mıymış? Haha sevdim burayı.

görsel
edepsiz kampanyamsı. bu kadar çirkinleşmeyin rezil herifler.
deve zidiği içmeyen vadam haimi adeyiz gafirdir.

organik troll/ organik troll'den seçme hadisler/s.3169
siz ortada putperest pezevenkler , dinsiz köpekler diye gezerken iyi. hatta evrimi din sanıp da ben insandan ama bunlar maymundan diye de komiklik yapmaya çalışırken çok iyi. Yahudileri Hristiyanları aşağılarken de sorun yok.
Bu nasıl bir başlık ya insanın insana saygısı kalmamıs zaten bari dinlere saygınız olsun. Eğlence anlayışlarına bak.
Ne diyor kitabda,

"el ente zıkkımıl ümük minneeelll zeynel-in bülük, tee ente zıkkımıl ümük ve minel."
yani diyor ki : yerse ümük oynar bülük, yemezse ümük nah kalkar bülük!
Şüphesiz ki size "hiçbir işe yaramayan gerizekalı insan topluluğu" diyenler olacaktır,

Dünya hayatının kolay olduğunu kim size söyledi?
Hadis ile ayet arasındaki farkı bile bilmeyen zeka özürlülerin eğlenmeye çalıştıkları başlık. Yazdıkları bilgi ve zeka düzeylerini ortaya koyuyor zaten.
(Bkz: osuruğa gülmek)
kardeş burada yazılan zayıf hadislere ayetlerle cevap vermişsin ama zaten sizler kendi inandığınız saçma zayıf hadislerinize de ayetlerle cevap verebileceğiniz halde vermediğiniz, körü körüne inandığınız için bu insanlar burada sizinle dalga geçiyor.

hala ısrarla cahilliğe devam ediyorsunuz, umarım şakadır tüm bunlar.
Serebral korteksi ters dönmüş şekilde çalışan beyin fukaralari daha ne yapacaklarını bilmiyor.

Sevgili kafir arkadaşlar hadis uyduracaksiniz kurana âyet değil. Önce okumasını bilin. Hemen kusmaya çalışmayin.
Çok dindar bir insan değilim fakat geçen "ne zamandır şu meali okumuyorum, bir de kendime müslüman diyorum." diye içimden geçirdikten sonra meali okudum.

Fakat bazı kafir ve münafıkların alay etme, dalga geçmelerle ilgili ayetleri insan pek anlamıyor. Allah'ın tehdit ayetleri pek anlaşılmıyor.

Şu başlık altındaki entrylerde edilen alayları görünce dedim ki tamam azap bu şekilde gerçekleşecek, bu tarz dalga ve alaylardan dolayı.

Şimdi azap ve tehdit ayetlerini daha iyi anlıyorum. Üstteki bir yazar birkaçını yazmış. iyi okuyun. Gerçi müslüman olan kişi veya müslüman çevrede büyüyen kişi dirilmeden sonraki süreçleri az çok biliyor. Ateistler, paganlar, yahudiler, hristiyanlar kadar şaşırmayacak.

Bu dalga geçen şahıslar da çok şaşırmaz. Zaten başına ne geleceğini biliyor. Sonuç olarak herkesin inancı kendine.
şu hadislerin gerekli cevabı temin ettiği kampanyadır:

1-“Benim ağzımdan yalan uydurmayınız! Her kim benim ağzımdan yalan söylerse Cehennem’e girsin!” (Buhârî, ilim, 38)
2-“Her kim, söylemediğim şeyleri bana isnâd ederse Cehennem’deki yerine hazırlansın!” (Buhârî, ilim, 38)
3-"(...)Her kim benim ağzımdan bilerek yalan uydurursa Cehennem’deki yerine hazırlansın!” (Buhârî, ilim, 38)
Hadis konusuna hiç girmeyelim müdür, çıkamazsınız.

Hadisleri değiştirdiğinizi tüm dünya biliyor, ayetleri değiştiremediğiniz için bu çırpınmanız. Ayette "öldür" diyor,
Sizin imamlar bunu "yaşat" olarak çeviriyor.
Üstelik burada hadis benzeri cümle kuruluyor ve bunu diyenlerin neredeyse tamamı Allahsız birer kafir.

Ulan sizinkiler bırak hadisi ayeti, peygamberliğe soyunuyor.
çok fena sonuçlara yol açabilecek bir kampanya denemesi. yapmayın, etmeyin arkadaşlar.
"bir erkek açık oyluyorsa ona memeni göster "
"golden shower da şifa vardır"

Ebu kurti el noyani.
Sigarada hayır vardır, görmez misin?
ilk önce çift kat kondomu takıp, sonra tevekkül edesiniz. şüphesiz ki o sizi istenmeyen ceninlerden korur.

durex suresi 12. ayet
Ali b. Ebu Taiib (r.a) şöyle demiştir: Rasulullah (s.a.s)'den işittim. Buyurdu ki:

«Benim ağzımdan yalan uydurmayınız. Her kim benim ağzımdan yalan söylerse cehennemdeki yerini hazırlasın.»

(Buhari)

Seleme b. el-Ekva (r.a) şöyle demiştir: Rasulullah (s.a.s)'den şöyle işittim. Buyurdu ki:

«Benim söylemediklerimi her kim bana isnad ederse cehennemdeki yerini hazırlasın.»

(Buhari-Müslim)

https://www.islam-tr.net/...r-seyi-isnad-etmek.11154/
(bkz: trollük ile orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)
ben uydurursam biraz balık etli olur ya.
Şüphesiz ki içinizde Mehirlerini verdiğin hanımlarını, Allah'ın sana ganimet olarak verdiği ve elinin altında bulunan cariyeleri, amcanın, halanın, dayının ve teyzenin seninle beraber göç eden kızlarını sana helâl kıldığımız halde hala pet şişeye saldıracak olanlar vardır. Onlar bilmezlerki o şişeler öbür tarafta bir taraflarına kaçacaktır. Allah herşeyi gören ve bilendir.
Bir dalga geçme eylemidir.

Hadis ile Müslümanlığa Bid'at sokulması gerçeğini görmezden gelmiyorum fakat Böyle dalga geçerek Olmaz.
cehenneme odun olma kampanyası, sonra benden saygı bekleme amk kafiri.