bugün

geleceğe yazılan not. bugunlerde ve bundan sonrasında aşk korkulan ve yanından gecilmiyecek bir olgu olarak kalması tehlıkesı var bunun en buyuk nedenı ıse artık birbirimize güvenemıyoruz. genclığın gönlü sökülmüş ve ılahı gücün bize baş ettiği gönül yolu korkularla öfkeyle kınle intikamla dolduğu için için şimdi ve bundan sonra yaşayanlar gercek aşkı belki bir yazarın kalemınden belkıde bır yönetmenın filminden izleyecek okuyacaktı. dağları delen ferhat bügünlerde nasıl dalga konusu oluyorsa aşk ve karşılıklı sevgide bunlardan bir tanesi oysa sevdiği kadın için herşeyı yapabılecek erkek adam şimdi ise bu kapısını kapamış durumda.

mantık evlılıklerı dunya genelınde yaklaşık %32,9 neden artdığının bir acıklamasını yapmak gerekırse. para en buyuk değer halıne geldı yada popülerlik en küçük hatalar kabul edilemez ve bu hatayı yapan yanlız bırakılır olmasının nedeni işte bu olguların bırleşmesıne dayanıyor. hani eskiden sevgilime yazdığım şiirler hanı onunla beraber izlediğimiz filmler sadece el ele tutarak başka hıcbırşeyı düşünmeyerek izlediklerimiz. floryada piknik sepetleri el ele dolaşdığın(mz) o uzun denız kokulu yol. kadıköydeki sahıl hatıraları kalmadı işte bizim gibi toprağa gömüldü bütün hatıralar. dunyada başka bir oranda da da azalma görülüyor. aile kurmaya ve karısını ömür boyu sevmeye devam eden erkek sayısında neden cünkü herşey fiziksel zevke eğlenceye bağlı kaldı dünya güzeli kadınlarını cocuklarını terkedip başkasının koynuna giden nice erkek kadın ve sosyal carpıklık. şimdinin öğrencilerine geleceğe endişeyle bakmayı kendıne güvenmenın bir işe yaramayacağını öğreten öğretim sistemide bunların bir cabası. peki hic mi kadınların sucu yok evet onlarda erkekler kadar hatta bıraz daha fazla suclular sonuc olarak elımızden bırşey gelmıyeceğını söylemek zorundayım.

şuan ki durumumuz 2. dunya şavaşının öncesi psikolojık durumuyla aynı, iki tarafın bır bırının değerini anlaması için diğerının sayısının azalması gerekıyor. aynı savaş atında kefaret filminde olduğu gibi. cünkü o zaman yadırgayan bakışlardan arınıyor insanlar. son yapılan bir araştırmaya göre nesil sayısının dunyanın ilerki dönemlerınde yıne azalıcağını iklim ve meterolojık faliyetlerın ekonomık değerlerın değişeceğini dunyanın hep aynı rahatlıkta kalmayacağını yapılan bir bilimsel araştırmanın sonucu olarak bıze bildiriliyor. söylemek gerekırse sevmeye zamanınız var hakkıyla birbirinizi sevin eğer bu şansı değerlendirmessek gelecekte böyle bir şansımız olmıyacak. şavaşlar şavaşlar ve ekonomi herşey değil.

http://www.youtube.com/watch?v=2xHc6mZMEkY
Simdiki asklar gel gitlerle dolu oldugu icin, yalama olmustur.
Emlaklara atana kadar hahahajaja.

Yersen.
Zamanınkini bilemem de bundan 2 3 yıl önce tavan arasında babamın anneme askerdeyken yazdığı şiirlerin defterini buldum.

Ben de yolundan gittim mi? Evet.

Zamanın aşklarını siz böyle yaptınız akü.

Geçmişteki sevgili sayısını itibar puanı yaptınız, insanları değerlendirmeyi unuttunuz, gözleriniz kararmışçasına karşı cinse saldırdınız...(hepiniz değil lan sakin olun) aşk kelimesini çok basite indirgediniz. Tekrar sorarım suçlu kim burada rahmetli erbakan mı?

Ed: erbakan ne alaka diyeceksiniz, hadi ecevit olsun hatrınıza.
o kadar ucuz ki insan hislerini kilitli kapılar ardında saklamak istiyor. yani ben saklarım.
Yalama olmuştur.