bugün

aslında kayyum atanmasına karar verilmesidir. netice itibari ile kayyum da atanacaktır, böylelikle inlerine de girilmiş oluyor bazı kişilerin.

http://www.ensonhaber.com...um-atandi-2016-03-04.html
terörle mücadele alanında önemli bir adımdır.

verdiğim oy bin kere helal olsun.
hainlik yaparak mütedeyyin insanların hem parasını hem de duygularını sömüren kökü dışarıda zalimlerin mabedine el konmasıdır.

dünya müslümanları sevinç içinde...
Hayırlı bir hadisedir. Aynı zamanda tiraj tablosunu ciddi mana da değiştirecektir.
https://video.uludagsozlu...%C3%BCsl%C3%BCman-137672/
Cemaatin inlerine girilmiştir.

görsel

Giriş kanlı olmuştur fakat men dakka dukka.
şimdiye kadar sabredilmesi dahi büyük iş.
Atananlar kayyum değil, işgalci, ahlaksız insanlar.
Sen bir gazeteyi yönetmek için gönderiliyorsun, tüm arşivi silmek de nedir? Bunu hangi ahlaka sığdırabilirsiniz? Hangi hukukla açıklanabilir?
Benim yıllardır arada sırada açıp okuduğum siyasetle, tayyiple , hirsizliklarla alakasi olmayan köşe yazısından ne istediniz?

Kimin köpeği gibi davranıyorsanız onunla haşrolunur onunla azap çekersiniz inşallah. Hakkım helal değildir bu çökücülere.
gülen cemaati gurubuna yapılanlar hukuk ile bağdaşmayan eylemler de olsa (bana göre tamamen hukukidir) olumlu gelişmeler olarak algılıyorum. çünkü gülen gurubu zamanında birçok hukuksuz eylemde bulunmuştur.

örnek: bundan 8-9 sene önce diyarbakır'da çalışan polis memuru şöyle anlatıyor;

--spoiler--
sicilim tertemiz olmasına rağmen genelde kıritik birimlerde toy ve deneyimsiz polisler çalıştırılırdı. daha polis okuluna girme sürecinde akıllarını çeldikleri genç polislere, mesleğe başladıktan nasıl önemli birimlere girebileceklerinin taktiği veriliyordu. tabi bunun cemaate yapılan aylık para yardımlarından geçtiğini anlamak o genç polisler için zor olmadı. biz ise verilen görevi yapmaya çalışan ve sadece ve sadece vatanını seven polislerdik. zaman zaman bu adil olmayan durum karşısında sesimizi yükseltsekte, diyarbakır'da btö'nun en bol olduğu bölgelerde görev yazılmasıyla son buluyordu. şikayetçi olduk, dilekçeler yazdık ama vatan haini ilan edildik. polisi polise harcatıyorlardı.
--spoiler--
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar