bugün

sanırım ekonomideki boş koltuk gibi olur durum.

bir anda online sayısı 500’e çıkar, hit coşar. sözlüğe akınlar başlar. dağlar denizler kayar, akan sular durulur, yer yarılır, gök çizilir.

neyse durdum heh.
(bkz: emin adanur) a kalır,

kalmasına da zaten yarı hissesini niye aldı orası ayrı bi muamma iken,

Sözlüğün tamamını alıp ne yapacaksa.
Derdi tasası seni mi gerdi dedirtir.
tengir budun a..zira sanki sözlük onun olacakmış gibi yazıyor..
meçhuldür. yalnız essy hanımın dediği gibi ulupuanı çok olana miras kalıyorsa elimden çekeceğiniz var olm. hiçbirinizi barındırmam burada. sözlük benim olacak ulen binecem sırtına vuracam kırbacı.
görsel
Geri kalan %50 yi de inşaatçı abisi alır olur biter. Gerçi bitmiş bir sölzüğe kim para verir diyorsun yıkık bir betoncu çıkıp ben veririm diyor.
En çok ulu puan sahibi yazarlar arasında seçim yapılacak, sandığa gidilecektir. Demokratik bir sözlükte yapılması en doğru hareket bu olacaktır.

Lakin ben varken rakiplerimin hiç şansı yok. Bi kere zekiyim, kadınım, çalışkanım; feminist, aktivist, vegan ve solcuyum da aynı zamanda. Tek elle şarjör boşaltır, helikopterden atlarken şarjör değiştirir, ak47'yi 17 saniyede söküp takarım. Bence bunca kabiliyet ile kimin galip geleceği ortada.
Ama tabii kesin kürdüm diye seçmezsiniz siz.
Size kalmayacagindan, kasmayin amk! Evet.
merakları cezbeden sorudur. evet.
Umarım adam gibi ilgilenecek birine kalır. Faşo modlar tarihe gömülür.
gayet belli olan sorunsaldır. sorun bile değil yahu. evet.
insan ölür kalır eseri
eşek ölür kalır ' semeri'.
tmsf'ye devredilir. sonra troll cemiyetinden biri, oldu bittiye getirip admin şifresini araklar.
Şüphesiz ki bunlar hep halledilmiş konulardır.
(img:#1048549)
valla ben monarşi seviyorum, oğlu varsa oğluna kalsın.
(bkz: salca)
kamulaştırılıp başına kayyum atanır.
Zall ölür mü andaval?
Çocuk Esirgeme kurumuna.
en doğrusu oytunkaran ve titanik filmindeki batan gemi adlı yazaların yönetimine bırakılmasıdır. evet.
Vasiyeti daha belli değildir. Evet.
olm günah la çolu çocuğu vardır , ağzımızı hayra kıçımızı bayra açalım ..
Merakları cezbeden konu. Evet.
varisler belli ama,
zall ım ölmesin be.
yaşasın o, biz onunla dünyaya kazık çakacağız lan....!!!