bugün

vasat yazar. hep öyleydi sanırım bundan sonra da hep öyle olacak. 4 tane yazısını okudum bugüne kadar. fazlasını midem kaldırmaz. bildiğin vasat.
ortada dolaşan "hadi elektrikleri kedi kesti, youtube ve twitter'ı hangi hayvan kesti" lafı adıyla dolaşan kişi.

twitter hesabına baktım öyle bir şey yazmamış. @yozdilcom gibi bir twitter adresinde yazıyor bu. takipçi sayısına baktım 9bin falandı. parodi hesabı diye düşündüm de ortada çok fazla dolaşır oldu bu laf. gazetede falan mı yayımlandı acaba?
Mükemmel bir köşe yazarıdır.
iki günden beri hürriyet'teki köşesinde yazmıyordur.
umarım azalarak biter..

ağababalarıyla beraber..
yazılarını okurum severim de.
Her sabah istediğimde internetten köşe yazısına rahatlıkla ulaşabilirim de..
Ancak yazılarının facebookta listemde 40 kişi tarafından her gün paylaşılmasından aşırı rahatsızlık duyarım.
çoğu muhalif yazarı içeri atıyorlar, gazeteden sürüyorlar (bkz: bekir coşkun), (bkz: emin çölaşan) (bkz: mehmet haberal) ve daha niceleri. bu adamı niye atmadılar merak ettiğim yazardır. iyi ki bu adamında hayatı çürümedi orası ayrı ancak bu kadar keskin dille eleştirebilen ve helal olsun dedirtebilen yazar'ı dışarıda bırakınca adamlar insanın bir anlıkta bu adamda bir terslik mi var acaba? diye düşünmeden edemediği yazardır. ayrıca siyasetten anlayan anlamayan herkesin okuduğu, paylaştığı yazardır.
bugünkü yazısında klavyesine kedi kaçtığını bu yüzden bir süre yazamadığını belirten yazar.
"enter"ların efendisi.
muhalefetten çok iktidarın ders çıkardığı ya da çıkaracak oldukları dersleri programın düzenine sokmayı beceren ya da becerecek olan köşe yazarı.

köşe yazılarını pek takmıyorum ama canlı yayınlarda oturumlarda vs konuşmaları 10 üzerinden 11 puan verilecek insandır.
bak bu adam içki içer lafımız yok kürtlere yaratık der lafımız var zira izmirlilere tanrı muamelesi yapar onun dışında insanları aşağılar dinini yaşayanlara takunyalı der trvestilere adam gibi adam der. ülkesini beğenmez ama her şeyin en iyisini kullanır bu ülkede. otu boku yabancıya sattık der türke satsak yandaş derdi. velhası tuhaf bi tip arada güzel tespitleri var ama onun dışında zırva allah zırvalar.
bugün termik santraller aleyhine yazmış..

nedir ne değildir bilmiyorum..

ama yılmaz özdil kötülediğine göre kesin bir hayır vardır..
ağzı bozuk, işi gücü rte eleştirmek olan köşe yazarcı.
bilmeden iman edenlere, okuyup anlayamayanlara göre değildir. zahmet edip okumasınlar...
kendini akıllı sanan cahil köşe yazarı..
bazen haddini aşıyor ama bir gazeteci için bu olağan. Bazı kesimlere her yazısı kapak niteliğinde olan yazar. Ondan pek sevmiyorlar. Oysa bir parça farklı görüşlere açık olsalar sadece üslûbu yeter özdil'i sevmek için. Her neyse yazılarını beğenmek ergenlikse ben ergenin önde gideniyim.
hukuk dersi verecek son kişi haşim kılıç'tır diyerek yine yapacağını yapan yazar abidir.

http://www.ensonhaber.com...-son-kisi-2014-04-27.html
köşesinden bugünde yüksek zeka ürünü şeyler saçılıyor..

sende haşim'e akıl verecek son kişisin biz birşey diyor muyuz yozdil?

http://www.ensonhaber.com...-son-kisi-2014-04-27.html
(bkz: maşallah bu yaşta bu zeka) o son secimi kazanmayacaktın tayyip.
cahilligi caner kara tarafindan nevruz konusunda tespit edilmiştir.
oh olsun demiştir.
o derece muhaliftir kendisi. artık halkın acılarına keyifle bakmakta, hakettiler bunu demekte.
hala mitinglere para ile katıldılar diyecek kadar zavallı.
izmir den %0 çekti sanki ak parti. %35 almış onlar insan değil mi?

http://www.haber7.com/tel...dilden-kan-donduran-yorum

bu insan artığını hala öven varya işte onlara yazıklar olsun demekten başka bir şey gelmez elden.
http://hb7.co/S069MS

kendisinde öyle bir hazım sorunu var ki değil bir şişe soda Beypazarı fabrikasını komple içse yine hazmedemez.

Edit. Hocam eksilemişsiniz sabaha kadar eksileyin ama gerçek bu napalım.
son dedikleri yüzünden gözden düşen yazar. en azından benim gözümden.
Soma üzerine son söyledikleri yeni şafak yavşaklığıyla eleştirilen yazar. adam 'öldüler ve bunu hak ettiler' demiyor. Adam bu yaşadığımız acıları halk olarak hak ettiğimizden bahsediyor.

Soma'da yaşananlara çok şaşıranlar, ne zamandır taşeron taşeron diye haykırmıyor muyuz? eğitim,sağlık,adalet her alana el atmadı mı bu hükümet? kısacası iktidarda bunlar olduğu sürece buna izin vermeye devam ettiğimiz sürece olanlardan ve olacaklardan sorumluyuz. sayılar değişir, olaylar çeşitlilik gösterebilir fakat bu ilk değil son da olmayacak...
Sayın kaçakçı yazısından sonra bu tür şeyler söylemesi şaşırtmamıştır. Etrafında hiç mi kimse ölmedi bu zamana kadar da ölümler üzerinden bu kadar rahat nefret kusabiliyor? Kimse çıkıp da öyle demek istemedi ironi yaptı falan demesin. Ölüm üzerinden ironi falan olmaz.