bugün

yılmaz özdil ve sözcü işbirliğiyle.
kimseyi şaşırtmamıştır.

yahu yılmaz özdil dediğiniz kim bilir kimin kuklası.

patronları ne isterse onu yazıyor.

zaten yazdıklarını okursanız tek amacının insanları galeyana getirmek olduğunu anlarsınız.

bu kukla, ayrıntıların cazibesiyle cahil insanları kandırıp devlete karşı kışkırtırken,

bunun patronları da alttan alttan ülkenin monakkoyuyor.

ve akıllı geçinen cahillerimiz de bunu göremiyor veya görmek istemiyor.

yani uzun lafın kısası yılmaz özdil dediğiniz bu adam,

vantrilok kucağındaki kukladan başka bir şey değil zaten.
yobazların alışkanlıkları olan referanssız sallama yoluyla var olduğunu iddia ettikleri iftiradır.

bir kere şehidimize hakaret eden biri varsa o da sensin a köpek!.. ne demek lan şehide "ölen" demek? işte görün aşağılık yobazların ne mal olduğunu!.. ben ateist olduğum halde, sırf şehitlerimizin kahir ekseriyatı müslümandır ve de şehit olarak anılmak isterler diye, kendilerine saygımdan hep "şehit" derim, bu köpekler bir türlü şehit diyemezler... neden demediklerini de biliyorum ama girmeyelim şimdi oralara... bak şurada

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx

ne yazıyor? tabi senin gibilere göre şehitlerimiz "allah yolunda ölmemişlerdir" değil mi? fakat köpek ışid'çiler garantili şehittir.

sonra şehidimizin babası şöyle demiş, böyle demiş.. ilgili haber nerede? keza tut ki demiş olsun, babalar, özellikle dindarlarsa, çocuklarının içki içtiğini ya bilmezler ya da bilmezden gelirler.

şehidimiz içki içiyor de olsa, içmiyor da olsa şehidimizdir. şehitlerimizin itibarını korumak kendilerine şehit bile demeyen yobaz köpeklere kalmadı.

bir de akıl hastası olduğunu hepimizin bildiği bir yandaşın hezeyanları var. yanıt vermeye tenezzül etmiyorum.
Ylmaz özdil bir ruh hastasıdır. Bu adamdaki kibir ve ego öyle boyutlara ulaşmıştır ki kendi ütopik dünyasında herşeyi sadece ve sadece kendisinin bildiğini zannetmektedir. Megaloman, narsist ve egoisttir.
kendisine dünyaca ünlü profesörler tarafından mitoman teşhisi konulan sucukçu muhasebecisi'nin hayranlarının, değerli yazarımız yılmaz özdil'e "kibirli" demesine vesile olan yalandır.

ulan hıyar "onu da biz biliriz biiizz" lafının sahibi kim?