bugün

tüm insan üstü vasıfların üzerinde toplandığı usta kalemşör, silahşör, gıladyatör, jeneratör, triportör, monitör, antrenör aç aççı yozdil'e bir kez daha hayran olmama neden olmuştur.

(bkz: 24 haziran 2017 yılmaz özdil yazısı)

hem tüccar, hemde matrak adam çünküm. askerdeyken aç aç bileti satıp, nöbette olması gereken saatte ise pinpon oynarmış. hastayım bu adam yha. ışıklı asker, pinpon oynuyor zira.

lakin yabozlara dert olur şimdi bu durum. gelir abidik gubidik entryler yazarak gey canımı sıkarlar, bu mütiş atraksiyonu ışıklı, çağdaş, aydın kafalı gey kardeşlerimle paylaşmak istediyim için beni pişman ederler.

tabi o dar beyinleri (ne demekse artık. geçenlerde duymuştum birinden burada kullanmak istedim sadece)bu durumu kavrayamaz. zira, büyük tüccarlar işte bu tür ufak tefek işlerle başlamışlardır iş hayatlarına.

hatta bu yeteneyi sayesinde diskotek cezasından da kısa sürede yırtmış ışıklı tüccarımız. çoq mütiş aç aç bileti sattığı için altteymen onu afetmiş.

tamam, askerdeyken aç aç bileti satmış olabilir sevgili yozdil ama, pes etmediyi için satış konusunda başarıya ulaştı sonunda. bak bir günde 5 milyon kazandı adam.

aç aç bilet ile alekesi yok ama, antalya'da fırtınaya mazur kalan ışıklı yoldaşlarımıza da selam ediyor geçmiş olsun temerrütlerimi gönderiyorum.

bir daha ki fırtına da buluşmak üzere. salıncakla kalın. evet.

--spoiler--
“Tırışkadan askerdim ama askeri suç dosyam kabarıktır... ilk hapis cezamı, nöbette olmam gereken saatte bando bölüğünde tromboncuyla pinpon oynarken yakalandığım için almıştım. Gariban bi Amasyalıyı kandırıp, onun yerine çarşı iznine çıktığımda da delirmişti üsteğmen, bir hafta ‘disko’ya tıkmıştı beni... Ama en iyi aç aç biletini ben sattığım için, üç günde affettiler.”
--spoiler--

https://www.sozcu.com.tr/...urduran-kahraman-1907329/
sözü edilen yılmaz özdil makalesinin başlığı " tek başına beş tankı durduran kahramandır"
kendini 15 temmuzda 5 tankı tankı durduran ve yaralanan direnişçi olarak tanıtıp,
15 temmuz gazisi olan ve devletten gazilik maaşı alan bir sahtekarı anlatır.

ve 8- 18 ay veya bedelli askerlik yapıp, bir ömür,
gerçekle ilgisi olmayan askerlik anıları anlatan dingillerle kafa bulan bir yazıdır.

zor koşullarda savaşan subay, astsubay ve askerleri ise onurla andığı bu makalesinde,
kendisiyle de " taşşak geçmeyi " ihmal etmez. mesele budur.

not: başlığı açan ve entarisini alabildiğince " yukarı " kaldıran bu müptezelin yılmaz özdil' le nasıl bir derdi var yazsa da yeşillensek.
Ben yılmaz özdile kızmam. Akıllı adam. Sen salak olursan kandıran çok olur. Yanlız playboy posteri gösterip aç aç bileti satmak, abazan potansiyelimizi göstermesi bakımından hayli dikkat çekici.