bugün

şöyle bir teorim var..

duygusal adamlar duygusal filmleri başaramıyorlar.. yılmaz erdoğan komedi de daha başarılı.
Oyunculuğu şairligi gerçekten Türkiye'nin ilerisinde ama parayı fazla seven bir kişiliği var.
Sana bakmak
Tüm rastlantilari red edip
Bir mucizeyi anlamaktir
Sana bakmak
Allah'a inanmaktır.
üstadtir Candır.
sürekli ezildiği yılları anlatan ama son yıllarda ezenlerin yanında olan sanatçı. gördükçe içim acır ayrıca.
Tatlı adamdır, bu özelliğini "tatlısu solculuğundan" alır.
Keyif adamı, tatlısu solcusudur. O kadar tatlı sularda yüzmesine rağmen iyi şekeri yükselmiyor...
kürt kökenli şair, oyuncu,yazar.
ayrıca babam olsa daha fazla sevemezdim dediğim kişilerden biri.
SOMA MADENCiLERi iÇiN YAZDIĞI ŞiiR DÜNYANIN EN KÖTÜ ŞiiRLERiNDEN BiRiDiR. GAZETEDE OKUYUCULARIN GÖNDERDiKLERi ŞiiRLER VAR YA ONLARDAN BiLE DAHA KÖTÜ, o acı günde ben duyarlıyım demek istemiş yılmaz ve bir kaç dakika içinde kalweme almış o şiirini dikkat ederseniz sosyal medyada ses getiren çizme olayını es geçmemiştir çıkarın o pahalı çizmelerinizi diyerek.
akp kölesi oldugu malumdur. ama akpli gibi davranmaya başlaması para insanın şeyini sey ediyor tabirini doğrulamistir.

akil bir akpli çadırda yatirilmazzz eskiden yatabilirdi ama çünkü devrimciydi o işçinin emeğin hakkini savunurdu kapitalistlere lanet ederdi şiirlerinde. hahahaha döneklik kötü be.
(bkz: http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=27415810)
gönlümüzdeki yeri mükremin çıtır iken artık vampir irfan'a dönmüş olan sanatçı. neden yaptı, niye yaptı hala anlamış değilim.
faşo piç kurularına batan zeki insan.
Kisiligi, siirlerini okumama engel olmayan insandir benim icin. Kurt milliyetciligini gozumuze sokarak yapan ve o guzelim siirleri yazan insanin ayni kisi olduguna inanmak zor oluyor.

Büyüdükçe,
sentetik zamanlara
kangren ayaklar bastım,
izi kaldı
ömrümün...

Kara çaldılar yüzüme
bütün kara parçalarında
elbette
"afrika dahil"
parça başı çalışan
kiralık katildi zaman.

Gülüşüm sivas yangını,
ağlarsam kızma...
ölmek bile
yakışıyor bazı adama.

Büyüyorum.
Son çektiği reklam filminde Yalan Dünya dizisindeki Selahattin karakterinin taklidini yapmış olan oyuncu.
helal olsun. bizi dünyaya böyle güzel bir sanat ortamı içersinde tanıttığı için. kendisini tebrik ediyorum. zekası, kalemi ve yeteneği için...
aacta'da yani avustralya'Nın oscarlarında en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü almış oyuncu.
Helal olsundur.
kürttür.
Kürt olması bh vatanın bireyi oldugunu ve basarisini degistirmez.
kötü şiirler yazar.

imge kullanmayı beceremez.
şiir tekniği zayıf.
fazla arabesk.
Şiirleri bi boka benzemez.
Esprilerine gülünmez.
Tip desen siktim öldü belediye gömdü.

Ama gel gör ki adam eve gidince kapıyı Belçim açıyor.

Netice olarak adaletini sikeyim dünya. (bkz: Belçim Bilgin)
Etnik kimliği ile uğraşan bir takım evlad-i zina sanayici , amele , memur , öğrenci ve ırkçi insanciklara şunu hatirlatmak gerekir..

Ödülü aldığın da Türkiye adı anıldı , Türkiye'den geldiği belirtildi ve siz beyinsiz Vatanseverlerden bin kat daha fazla bu vatan adına bir hizmet yaptı , ülkenin reklamını yaptı.

Aynı şeyi yılmaz güney için diyenler , Yılmaz Erdoğan için diyenler.
Ibnenin evlatları çok vatanseverseniz sizde Sanat için birsey yapın , gidin dünyada ve avrupada Türkiyenin adını duyurun.
En azından kendi sığ düşüncelerinizden sanatı ile mal olmuş birini çıkarın.

Gerçi ali Kınık , ismail Türüt gibi sanatç ılar ile nasıl yapacaksanız bu işleri ? Oda ayrı bir alay konusu tabi...
aklı hin yüreği canbaz, imgelizce öyküler yazarı.
hala buna gülen türkler varsa kendilerine hitaben;

http://galeri7.uludagsozl...C3%A7%C4%B1lar_288513.jpg
''Okul servisi seni hep zamansız, amansızca bir lojman griliğine götürüyordu
Ben senin, benimle Tunalı Hilmi Caddesi'ne gelebilme ihtimalini seviyordum.

Ben senin, beni sevebilme ihtimalini seviyordum''

''Ben seninle bir gün Van'daki bir kahvaltı salonunda
Ben seninle sadece bilmek zorunda kalanların bildiği
bir yol üstü lokantasında ''

cd çaların yuvarlak tepsi şeklinde olduğu yıllarda abimin başucundan çalarak dinledik şiirlerini ve kodlanmış sesini, sözlerini.
Gülüşü sivas yangınıdır. Sanatın her alanına ruhundan bir parça bırakmış adamdır.