bugün

(bkz: 31 olsa çekilmez)
abazalıkta gelinen son radde.
bulutların pembe, gökten kar yerine pamuklu şeker yağan, tercihe göre yerden 1 metre yukarıda yürüme imkanı sunan bir dünyada evet o hayal çok da zor olmaz.
gün gibi gerçeği, hayal etmek diyerekten görememektir, kıskanmaktır, bok atmaktır. dır oğlu dırdır. evet kesinlikle dırdırdır bu.

işte buna gülerim ben. ağızla da değil, kıçla. hayal etmek de nedir, kör olmak gerekir bunu görememek için. çirkin kadındır yıldız tilbe. ve ama fino değildir, saksı değildir. çirkin olduğunun farkındadır ve tüm güzel kadın dildosu erkeklere "sen varya sen, tırnağım bile olamazsın" diye şarkılar yazmıştır.

ah okuyabilsen şu yazılarımı be kadın. ah bilebilsem sana yazdığım şu satırları okurken, o hafif yana kaykılan şuh gülümsemeler dağıtan dudaklarını.

her bi santimetre karesinden seksilik damlayan bu kadını, böyle görebilmek herkesin harcı değildir. bi kere onun seni beğenebileceği vasatide yakışlıklı ve zeka sahibi olmak yeter de artarken, nedir bu amalık, nedir bu gerçeğe ayak diremek.

görememiş olanlar aşk bir kahkaha şarkısının klibini izlemeli. izlemeli ve utanmalı sıfatından.
(bkz: lsd)
angutluktur. yıldız tibe sevimlidir. içtendir. yaratmıştır.* bunların üstüne bi' de seksi sıfatı almasına gerek yoktur.
ayrıca müzisyenlerin işlevi mastürbasyon malzemesi olmak değidir.*
(bkz: sen kapat ben seni arıcam)
güzel elbiseleri, giyip kuşanacağım,
senin önünden geçip sana bakmayacağım,
yürü anca gidersin. *
(bkz: fantezi sıçmak)
s.kinde bir haysiyeti vardır arkadaşım.
(bkz: olmayana ergi)
insanların kusmak icin yaptıkları 'parmaklarını agzına sokma' eyleminin düşünerek yapılan bir diger yoludur.
(bkz: aysel tuğluk un seksi bir kadın olması)
(bkz: gima poşeti)
ancak ve ancak biraz sentetik uyarıcı biraz alkol ve bol miktarda abazalıkla gerceklestirilebilir.ayık kafayla basarmak imkansız gibi.
dünyanın sonuna geldiğinin anlaşıldığı andır.
(bkz: 2012)
(bkz: yıldız tilbe nin beni)
(bkz: hayallerde yasıyor bazı ibneler)
hayal gücünü *mına koymaktır.
(bkz: ağaç kovuğuna manalı bakmak)
yıldız tilbe yoktur az votka vardır.
(bkz: düşünce suçundan müebbet yemek)
(bkz: may the force be with you)
10 binlik bakıma ihtiyacı var.
askerde herhangi bir gazetenin üçüncü sayfasında yıldız tilbe yi gören mehmetçiğin yapabileceği eylem. acil durumda kırınız vazifesi görebilir bazı durumlarda.