bugün

yolda giderken masturbasyon yapan tiptir.

akp seçmeni çıkmazsa ben de bişey bilmiyorum.

https://twitter.com/eroti...status/745191264472170496
Bu oç bu rahatlığı nerden buluyor?
Pistonu aşağı indirmek için uğraşıyor. Evet.
Akpli olması muhtemel.
Servis şöförü.
alt tarafı aleti sıvazlamış işte tutupta birini sikmemiş abartacak bir şey yok yani.
Arkadaş ar namus hakkaten kalmamış. Bu abazanlık neden? Yoksa sende mi izledin asfalta tecavüz edeni de yolda giderken hallendin. iğrençsiniz.
Yol üstü yolluk atayımcı servis şöförüdür.
Allah tan Yıldız teknik soforudur.

Bilgi'nin, yeditepe'nin felan servisini çekse, çıkarıp direksiyonu siker amk ahaha.

Aramizda para toplayalim da dayıyı şeapmaya gonderelim bence.
iftar saatinde çalıştırılan şoför, orucunu yolda açmak zorunda kaldı ühühühühü diye manşet görürsem şaşırmam.
(bkz: şoför)
chp'li veya hdp'li de olabilir. sanki diğer partililer arasında milyonlarca barzo yok.
bu adam birine tecavüz edene kadar beklenecek mi ? malum kanunda bomba bile patlamadan gözaltına alınamıyor .
bir kadın amını parmaklasa destekleyecek olan ikiyüzlü sapıklara göre sapık olan kişi.
Tecavüzde ve sapıklık konusunda türkiye markalasıyor.
Lgbt yürüyüşünde millet ulu orta birbirinin amını götünü yalayınca özgürlük oluyor bu suç dimi amına kodum ikiyüzlüleri. Erkek gibi durun kıvırmayın. Adam keyfiyetinden yapıyorsa bunu suçludur, tıpkı sizin özgürlük diye savunduğunuz iğrençlikler gibi !
işte siktiğimin ülkesinde böyleleri linç edilmezken kendi halinde takılıp içki içen gençler linç ediliyor.
bir iki gün sonra çıkıp "şeytana uydum allah beni affetsin, sayın cumbabamızdan özür diliyorum, zaten oyumu da akp ye vermiştim" der. konu kapatılır..
niye adama sapık deniliyor anlamış değilim. tamam adam hoş bir şey yapmıyor olabilir ama bir gayesi de olmak zorunda değil. belki farkında olmadan bile yapıyor olabilir. kaşıyor gibiden biraz daha ileri bir şey. tamam büyütüyor, seviyor filan ama bir masturbasyon bu değil. çirkin bir şey ama sapıklık değil bu.
adam çamaşırını düzeltti diye suçlu oldu. özellikle de dışarıda duran ve farklı pozisyonlarda rahatsızlık veren cinsel organı düzeltmenin bazen erkek için ne kadar acil bir ihtiyaç olduğunu anlayamayan bayanların bunu sapıklık zannetmesi normal. sapık filan değil, normal insandır.

hani bir bayan olarak sen hani kıçında böyle bir kaşınma olur da oturduğun yerde biraz kendini sıkarak içten içe kaşınırsın ya hani, heh işte erkek de aynı şeyi yaptığı zaman kaşıdığı yer dışarda olduğu için görüyorsun, yoksa göremezdin. erkek olmanın fiziksel dez avantajlı olduğu ender anlardan birinde videoya alınmış mağdur şofördür.
orada olsaydım sikini keser ağzına dikerdim amk.
(bkz: köy okulunda çocuklara yapılan cinsel istismar)

Az önce bu başlıktaydım. Sinirlendim, kendimi yedim. Herifi yanıma bıraksalar boğazını kesecek duruma geldim.
Şimdi girdiğim bir başka başlık da bu.

affedersiniz ama Allah belasını versin böyle düzenin. Memlekete bak. Birisi çıkar masum, tertemiz sabilere ağza alınması bile insanı üzen şeyler yapar. Digeri yol ortasında masturbasyon peşinde koşar. Ulan damacanayı bile s*ktiniz be! Allah kahretsin sizleri.

Edit: yahu bir de bunh savunanlar var. Yolculuk sırasında yanınızdaki kişi çadırı size karşı diksin, sonra gelin bıdıbıdı konuşun. El insaf.
hale bak ya rahatlığa bak ya. herifin aklı da eli de sikinde , trafikte hallenmek.. yok tecavüz edip yakarak öldüreni mi dersin, molada uyuyan yolcunun suratına boşalanını mı ararsın, seyir halinde mastürbasyon aha burada taze düştü.. ben inanamıyorum diye çıldırdıkça toplum genelinde kabul edilebilir seviyeye iniyor bu haller. şu görüntüleri izleyip işinden attırmakla yetinmemeliyiz efendiler, bunlar cezalandırılıp kapatılıp ıslah edildikten sonra tekrar toplu yaşam ortamına salınmalıdır.

kime söylüyorum gerçi hukuk, ahlak, adalet mi kaldı sanki ülkede pehheeeyyy....