bugün

hayatımda bu kız kadar yapmacık birisi daha görmedim ben. o kadar ki cıvık cıvık yapmacıktır. yıldız mıldız değildir, hele asyalı hiç değildir.
çoktan sönmüş olduğu halde şu salak evlilik programıyla zoraki parlatılmaya çalışılan bir yıldızın özel adı. çıtırken iyidin de artık karta kaçmışın be güzelim, bu piyasa acımasız valla ham yaparlar adamı hemen. sen bence vazgeç şu gösteri alemi sevdasından git evinin kadını ol, pek de yakışıyor zaten. pupupupupupupupupup maşşallah.
saçlarına hasta olduğum ama kendisine hala sempati duyamadığım dizi oyuncusu - şarkıcı - müzisyen
bir zamanlar şirin ve sempatik olan oyuncu,müzisyen.. şimdi ise hala şirin ama biraz antipatik bir müzisyen ..
küçükken çok daha sevimli,çok daha çekici olan,şimdilerde ise şımarık ve bir o kadarda itici olan bir kız.. Yapmacık tavırları yarışmada ön planda..
yüzde doksan solak olduğu düşündüğüm yaratık..
eskiden saygı duyduğum, şimdilerde gözümde zerre kadar değeri olmayan kişi. para hevesi insana nasıl zırvalıklar yaptırıyor bize öğretmiştir.
90ların sonana doğru oynadığı lise dizeleriyle şirin bir görüntü çizen fakat şu an "ellere gelin " olan insan.
bu kız için rüştü asyalının kızı diyorlardı, ben de seviyordum. malın tekiydi ama ben rüştü asyalının kızı diye seviyordum. megersem rüştü asyalının kızı da değilmiş. rüştü asyalıymış.
beyin enc.klemesi yaşadığına inandığım kişi.
şimdilik çirkin sayılır ama bi kaç sene içinde olacağı estetiklerle lolita olacak.
evcilik oyunun oyuncağı.
bir zamanlar çocuklar sevgili ablasıyken son zamanlarda ateşli kediye dönen hatun kişisi.
çocukluk yıllarımızın ilk göz ağrısıydı. şimdi ise gençlik yıllarımızın kaşarı olmuş.
daha önce söylenmiş olma olasılığı yüksek amma velakin uzun zaman Rüştü Asyalı'ın kızı zannedilmiş zattır kendisi.
bizzat gördüm çok öylesine bir tip.
illa kendini gösterecek diye bir ayağa kalkmalar, sağa sola bakmalar falan.
ardın arkan bir tv oyuncusu.
babasının adını kullanarak bir yerlere gelmeye çalışan, şimdilerde neydi o, hah! '' evcilik oyunu' diye şaçma saptirik şeyde boy gösteren bir tip işte, başka?
çok rüküş giyinmekte ve sanki zamanın çok gerisinde kalmış gibi bir tuhaflığı bulunmaktadır. bir gariplik var bu kızda..
doksanlı yılların yırtmaya çalışan arabeskçileri gibidir. şarkı, dizi, reklam, film, yarışma ve keman. bari birini doğru yap be kadın.
katıldığı yarışma programıyla kendinden iyice nefret ettirmiştir. ya tamam para falan iyi güzel de insan kendini bu kadar şaklaban, antipatik yapmaz ki. yanlış yoldasın yıldız. sürekli değişik şeyler deniyorsun, kendine bir iş bul ve onu tam anlamıyla yapmaya çalış. bizi de kurtar bu eziyetten. yok evcilik oyunu, yok grup mp3. olmuyor boyle.
boynuna sürekli o dar, kolyemsi şeylerden takan kız.*
saçları aşırı uzun ve kabarık. benzer bir derdi olan arkadaşımdan çilesini tahmin ettiğim için düzleştirmesini tavsiye ederim.
bir de o yanındaki, ağzını yaya yaya konuşan tarkan imitasyonundan kurtulursa iyi olur düşüncesindeyim.
aşık ergen havalarındadır, çoğu zaman itici gelmektedir. ama görünen o ki hepsinden içtendir bu kız. ama bu onu itici olmaktan kurtarmıyor, vurun.
tv saçmalıklarından saçılan saçma programların saçma insanı.
ne çok severdim kendisini eyvah babam adlı yapıtta. keman felan çalmalar güzel izlenim bıraktı bende. taki o dandik pop grubunu kurana ve bbg benzeri salak bir programda başrollerde olduğunu görene kadar. bir anda soğudum kendisinden.
iş bulamadığından mıdır nedir evcilik oyunu gibi seviyesiz salak bir yarışmaya katılarak yeniden boy gçstermiştir.bundan sonra dizilerde görmeyi umuyoruz.
dibe vurmanın nasıl bir şey olduğunu gösteren ablamızdır.

haluk bilginer'den evcilik oyunu'na çok düşmüş.