bugün

delgado'yu safdışı bırakacak transfer söylentisidir. istemiyoruz, kalsın.

http://www.karakartal.com...480/yildiray-harekati.php
Gurbetçi futbolcuların popüler oldukları dönemlerde "türkiye mi? ne gidicem lan türkiye'ye" kıvamındaki açıklamalarına kıl olan biri olarak, rakip takım taraftarı olsam da destekledigim transferdir. Transfer olsun yıldıray göt olsun.

Benzerini birkaç sene içerisinde Mesut'tan bekliyoruz.
beşiktaş ın vizyonunun göstergesidir. ronaldo yu gölgede bırakacak transfer yapacağız diyip zaten beşiktaşlı duruşunu tüm gereklilikleriyle yerine getirenler 2-3 yıldır ortalıklarda görünmeyen yıldıray ı alarak beşiktaş taraftarlarının yüreğine su serpmiştir!
(bkz: bir fenerli olarak söylüyorum)
(bkz: bir fenerli olarak gülüyorum)
amacını anlayamadığım transfer. hedefiniz ne sizin kardeşim? ne istiyosunuz? şampiyonlar liginde bu kadroyla mı mücadele edeceksin? umarım liverpool ile aynı gruba düşmezsiniz.

(bkz: nihat kahveci nin beşiktaş a transferi)
beşiktaş ın 2009 2010 sezonu hazırlıklarında adi gecen lakin hem stuttgartin istekli olunmasi sebebiyle fiyat arttirdigi hem de camiadan buyuk tepkiler geldigi belirtilmesiyle askiya alinan transferdir. bakarsaniz fiyatta anlasilir ve carsamba bjk formasiyla emeklilik gunlerinin basliyacagini da mujdeleyebilir.

(#5292513) ile yonetimin acizliklerini gosteren basliklar (#5598646) ile de yildiray basturk u inceledim.
slaven bilic in ısrarla istediği transfer.
bir miktar holosko artı parayla gerçekleşecektir.
(bkz: eto o bitmiş)