bugün

Biz rakı içtikten sonra Noel şapkalarımızı takıp Noel ağacı etrafında dönüyoruz.
Sonra Noel baba taşlamaya gidiyoruz.
Kemalist olmak bunu gerektirir.
pagan ve eski turk inanislarinda da agac susleme vardir. daha o zaman tek tanrili dinler bile yoktu. agaclara caput baglama adeti de oradan gelir.
dinciler neye tapıyor ?

ağaç da onlara girsin..

hazret, hülagü ne biçim atladıydı sizin halifeye.

tanım : ağaca tapılmaz, çok sakıcalı.

düdüt ; baris simdi yazarımız uyardı yalnış yazmışım

atladıydı değil kaydıydı olması gerekiyor.

eylemlerimiz devam edecektir.
o ayaklar kokalı da 17 sene oldu .

geçirmişler olsun .
yanacaksınız, yanacaksınız! sesleri duyuyorum
..................
ol kafirler yanlarında mebzul miktarda ağaç kakan kuşu getirdiler,
ol anda etraf ağaç kakanların kakma seslerinden velveleye boğuldu
karanlık bastığında ağaç kakanlar muzaffer olmuş, ağaçlar kamilen kakılmıştı
sabaha karşı ağaç kakanlar çekilmiş, sis perdeleri kurşun gibi kakılı ağaçlara çökmüştü.

"bir ağaç kakan sevdim" : aral gölü kazılarında bulunan çam ağacına kakılı 24 .ncü kitabe parçasının çevirisidir.
yanlış yapan kafirlerdir.

noel babaya tapacaksınız amk. ağaca tapmak ne olum?
yeni yıla girişimizi televizyon izleyip çekirdek yiyerek kutlayacağım. ki belirli bir yıla kadar siz de kutladınız çok açık bi gerçek bu son 3 4 yıldır ne olduysa böyle konuşmaya başlıyorsunuz.
bu soytarılar bu şımarıklığı kendi gürcü putlarından buluyorlar, bu adam ölse ilk işleri ağacın üstüne oturup götleri sızlarken yeni hükümete yaranmaya çalışmak olacaktır.
Ağaca tapıyorlar diyenler türbelere çaput bağlayıp adak adiyorlar. Hani din kardeşiydik? Ne didin?
Normal insanlardır. ister ağaca ister taşa taparlar.
Ha bide müslümanım ayağına paraya tapan,paraları sıfırlayan münafıklar var ki kuşkusuz onları noel i kutlayanlardan daha büyük bir azap bekliyor.
Valla ben bu yıl kutlamicam çünkü geçen yıl sevgilimle kutladım güzel bir yıl geçirelim diye, 1 ay sonra ayrıldık... Artık bunun benim için bir lanet olduğuna inanıyorum çünkü batıl inançlarım var.
Yılbaşını kutlamak bizim geleneklerimizde olmayan bir davranış biçimidir. Türkiyede yaşayan batının ve özellikle avrupanın köhnemiş adetlerini uygulayan bir grup özenti yaşamaktadır. Bu kardeşlerimin doğru yolu bulması için dua edeceğim.
gezi ağaçları gibi severler sonra foss çıkar bu sevgi .

güya ağaçlar için eylem yaparlar ama ağaçların kesilerek yerine inşaa edilen evlerde otururlar .

ve diktikleri ağaç sayısı da bir elin parmak sayısını geçmez ki göstermelik tir . beş para etmez hayatları gibi .

hayvan sevgisini de alıp insan sevgisinin tahtına oturtmaya çabalarlar . halbu ki onun tahtı başka bunun tahtı başka .

yani ne b.k yediklerini kendileri de bilmiyor . ama yaşar lar . bizim tekir de yaşıyor zaten hemde krallar gibi .
Çocuğunu kesmek yerine koyun kesenlere dert olandır.
Kimsenin dinine bir şey diyemeyiz. Lakin ağaç meselesi sorun. Ağacın eti yenmiyor. Odun ihtiyacını karşılar desen ağaçlar çok körpe. Bu çam ağaçlarını saksıya alıp " dini tören" bittikten sonra tekrar toprağa kavuşturmanın yolları aranmalıdır.

Diğer taraftan biz müslümanlara düşen;

" Biz hakkı batılın üzerine öyle bir fırlatırız ki onu paramparça ettiğini görürsün"

Ayeti çerçevesinde doğru yaşamak ve dinimizin hak dini olduğunu ortaya koymaktır.

Kim adaleti, ekmeyi, fıtri özgürlüğü, güvenliği ortaya koyarsa onun dini ve ideolojisi söker.
Biz bu iddeanın neresindeyiz?

Tüm mesele bu.
he amk

ateistiz istediğimize taparız

hiç değilse puta pardon makete tapmıyoruz.
allah adı altında mekke şehrinde bulunan siyah bir kutuya tapanlara dert olmuş kafirlerdir.
Ya ahahahHha nasil kudurmussunuz ama . Ailemin bir tarafi ortodoks oldugu icin sulale yemeklerinde bulunmak zorunda kaldigim eylemdir ateist olmamda bu yuzden iki arada kalamam dayicim . Sana gelince nedense kurban bayraminda hayvan kestigin icin hi bir istanbulda yasayan hristiyanin soylemedigi kelime .
Kimse senin gittigin kabye laf etmio sen neden bu kadar kudurmussun ? Illa yilbasi agacini biri gotune sokana kadar akillanmican dimi ? Bir kafir benim gibi inanci olmayanlara denir . Evet noel babadan bir adet yobaz isticem . Yok dayi siz cocuk sikerken iyi ben de cocuk sikenlere tecavuz etmek istiyorum citten yeni yila boyle gircem ben .
Plastim yilbasi agaci suslenir parlak toplar olmak uzere agacin tepesine sahte musluman oturtulur .
Sen baska bir dinin yaptigi gelenege saygi duymazken diger dinlere mensup insanlarin sana saygi duymasini bekliorsun .