bugün

ankara ve istanbul'da bulunan sinematek derneginde hocalık yapan yönetmen.
türkiye belgeselciler birliği'nin kurucusu yönetmendir.

Bir projede tanıştığım, özellikle "belgesel" ler konusundaki bilgisinin iyi düzeyde olduğunu düşündüğüm yönetmendir.
Aynı zamanda oturup saatlerce konuşup sıkmama gibi bir yeteneğide mevcuttur.
bir ara sinematekde verdiği sinema kurslarına biraz devam etmiştim, teknik bilgiye sahip olabilir belki ama sinema kültürü ve anlayışını çok yüzeysel bulduğum için kendisine inancımı kaybettim, kursu da yarıda bıraktım. sinemaya onla başlamak benim için hiç iyi bir referans olmayacaktı çünkü ve bu hata peşimi hiç bırakmayacaktı. bence ancak bir filmin teknik ekibinde yer alabilecek ve sanatsal yönüne asla bulaştırılmaması gereken biri olabilir.
Vakti zamanında ergenlik dönemimde diyebileceğim yıllarımda, Ankarada bulunan sinematek derneğinde kendisinden sinema eğitimi aldığım, kendisini tanımaktan gurur duyduğum, adeta bir bilgi küpü ve entelektüel bir konuşma maharetine sahip olan, daha çok belgesel ve reklam yönetmeni olan, kendisi ile sohbet etmekten zevk aldığım ender insanlardandı, konuştuğu zaman mutlaka yeni birşeyler öğrenirdim, şimdi 32 yaşında olduk tabi, Herşey gibi sinemada zevk vermez hale geldi, benim gibi sinema aşığı insan için bile durum böylesine vahim, belkide kısa dönemlik bir hevesten ibaretti sinema ve yücel ünlü benim için, ama kesinlikle günün birinde mutlaka yeniden görüşmek istediğim, yönetmen yetiştiren hocam olur kendisi.
1965, Ankara doğumlu. Gazi Üniversitesi iletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümü mezunudur. Güzel adamdır, mutlaka arkadaşı olmaya yada şansınız yaver giderse size sadece sinemayı değil, hayatın olağan dışı hikayesinide öğretir, mutlaka öğrencisi olmaya bakın.

görsel
görsel
görsel
görsel