bugün

korkulası durumdur. hele birde odan iki kişilikse en azından bir cibinlik kullanılması gerekmektedir.
Diğer kişinin de gay olması durumunda tadından yenmeyecek durum.
çok tehlikeli bir sırdır ya odanın terk edilmesi yok eğer gidilecek başka yer yoksa bu sırrın korunması için büyük savaş verilmesi gereken önemli bir durumdur
anladıktan ve odanızı değiştirtikten sonra
:Abi kıçımızı kime dönüp yatıyoduk,verilmiş sadakamız varmış dedirten durum
e ne var yani gayler insan değil mi , adam mı yiyolar? dediğim olay.
geceleri rahat uyunamıyacak durum.
"zaman kötü,kolla g.tü" felsefesini hayat felsefesi yaptıran durumdur...
(bkz: milli piyango)
turdun diğer sakinlerinin de durumdan haber alması halinde hakkınızda laf da çıkacağının müjdecisi bir olaydır.
(bkz: vadi yurtları)
(bkz: itü) * *
basima gelmis bir olaydir. allah'tan türkiye'de degil, yoksa insanlari cinsel tercihleri icin asagilayanlar/ hor gören/ dalga gecme hakkini kendinde bulanlarla ugrasmak zorunda kalacaktim.

not : eleman cinliydi, kiz arkadasi yoktu, ayni odada degildik, odasinda erkek posterleri vardi, seks yaparken fazla ses cikarmazdi.
gayin pasif olması durumunda cok bi sıkıntı yaratmayacağını, aktif olması durumunda ise arkaya bakmadan kaçılması gerektiğini düşündüğüm durum.
üzüm üzüme baka baka kararır atasözüne çok önem veren kişinin her gün korkuyla uyumasına neden olabilecek durumdur.
askerdeki badinin eşcinsel olması var ki bir de. bizzat başımdan geçmişti. altı ay şarkı söyledi, dinledim ben de.
ve pek çok gay gibi sesi çok güzeldi.

hiçbirşey olmaz yani, üzüm üzümün diğer üzümlerle ilişkisini dert etmezse, sananeyse, hiçbir şey olmaz.
ama gariptir kesinlikle, özellikle ziyaret günleri. gelen erkek arkadaşlarının hangisinin sevgilisi olduğunu anlamaya çalışırsın falan. *
gay bir insanın yurt gibi bir yerde barınması çok garip bir olay olmu$tur.öyle ki, yurttaki çocuklar pek bir abazan olurlar,elleri nasırlıdır.allah o gay'e kuvvet versin derim. (bkz: olmaz olmaz deme hiç olmaz olmaz sevgilim) *
biseksüel olmayan bin yaşasın. (bkz: kaçış yok)
harika bir durumdur. her genç erkeğin başına gelmesini dilediğim neşeli olaylar silsilesidir.
(bkz: bilkent hastalığı) *
yurttaki oda arkadaşının gay olduğunun nasıl anlaşıldığını merak ettiren durum. *
(bkz: başını mı tuttun)
tekme tokat döv it oğlunu.
göt kemeri taktırtır.
Onu bilmem de 8 kişilik odada kaldığımda ben giyinirken beni izleyen kaş göz yapan iki kız vardı. Diğerleri de bu durumu fark etmiş bunlar kesin lez filan diye kafayı yemiştik. O kadar abarttılar ki durumu şikayet etmiştik artık her gün seks muhabbetleri filan çekip arkadan taciz derecesinde bakışları... yoksa eşcinsel olsun biseksüel olsun ne olursa olsun, saygılı olsun kendi hayatını yaşasın kimsenin götüne tıpa takmaya gerek yok.
En büyük korkularımdandır.