bugün

akpli hükümetin orduya atadıkları askerlerdir. kısacası kendi kendilerine düşman olmuşlardır.
balondur.

yalnız o yazılı açıklamayı kim yazdıysa tebrik ederim, türkçeye gayet hakim bir şekilde yazılmış.
TRT'de açıklama yapan yöneteme el koyduğunu iddia eden kişiler. Evet.
bu gece darbeyi yapabilirlerse belki başarılı olurlar.

yapamazlarsa götlerinden kan alınacak grup olacaktır.
darbe girişimleri üzerinden dört ay geçmesine rağmen kimlerden oluştuğu saptanamamış organizasyon. sivil vatandaşlara ve türkiye büyük millet meclisine ateş açılmasına kadar varan emirleriyle gözü dönmüş kimseler. planlamaları daha çok yönetimi ele geçirmek değil kendilerinden nefret edilmesini sağlamak amacı taşıyor gibi.

ana muhalefet partisi ve lideri haricinde üzerlerine giden yok, siyasi iktidar ve yancıları akla izana sığmaz biçimde bu konsey ile değil henüz dün denilebilecek zamanda bu konseyin hedefindeki kişiler ve kurumlarla uğraşıyor. chp ve cumhuriyet gazetesi bunlara en güzel örnekler.
yaptıkları bildiride atatürk adının altına sığınmalarının ve laiklik gibi beklenmedik kelimeleri kullanmalarının sebebi darbe girişimini direkt fetö'ye bağlanmamasını sağlamak olabilir.
Kadın bembeyaz kesildi bildiriyi okurken bense dondum kaldım.
Yurtta aşk cihanda aşk bundan sonraaaa. Elimi de kolumu da bağla hadi.

Olayla bağlantım aynen bu derece.

Bir konsey.
suç mahalinde ayak izlerini takip ederken iktidardakilerin kendi ayak izlerini görmeye başladığı an peşini bıraktığı serbest bırakılmış hür olan konsey.
Whatsapp aracılığı ile "kanka ben köprüyü kapattım amk :D:d:d" seviyesinde haberleşen konsey.
daha amaçlarını açıklamadan düşen konseydir. ulan adamları bir dinleseydiniz belki bir derdi vardı. ayrıca bu da palavradır. adamlar kemalist gibi takılıyor ama suçu feto işliyor. feto kemalist mi lan yoksa!
isminde vatan ve barış kelimeleri geçen, 80 milyonluk ve 93 yıllık Türkiye Cumhuriyeti'ni arkasındaki güç konusunda ikiye bölüp önce sokaklarda silah ile, sonra sosyal medyada türlü oyunlar ile birbirine kırdırmayı başarmış katiller sürüsü.
whatsapptan darbe yapmaya çalışan çapsızlardır,

gerçi adamlar ne yapsın amk hayatlarında ilk defa darbe yapıyorlar.
üç beş ahkam kesici .
kardeş kardeşe ateş etti bu gece. neyin sulhu neyin komitesi.