bugün

Adalar batıyor bir yerlerine galiba. Elden çıkarmak istiyorlar herhalde.*
geleneksel köklü bir alışkanlıktır.
ve ne yazık ki
adamın gene ölüm döşeğinde olması.
yoksa siz hala yandaş basının palavralarını mı yiyiyorsunuz.
(bkz: hasta adam)
valla böyle ordusu devlet eliyle dağıtılmış,götü boklu terör örgütlerinin bile tehdit ettiği,yabancı istihbaratların cirit attığı aciz bir ülke bulsam ben de her türlü atarlanırım.

ulan adamlar kursun sıkmadan 12 ada kazandı,götlerini kaldırdık onlar da istedikleri gibi havlıyorlar.
Yüzmeyi unutmuşlar. Tekrar öğrenmek istiyorlar.
Ekonomisinin her geçen gün boka batmasıdır. Yunan halkı da tıpkı bizler gibi milliyetçi duyguları kabarıktır dolayısıyla bu tür girişimler ekonomideki çatlağı göz ardı edip ilginin başka tarafa yönelmesine sebep olur.

He siker miyiz? Sabaha kadar ama bir iki boş cümlenin dışında yapabilecekleri pek bir şey olmadığını onlar da biliyor.

(bkz: havlayan köpeğin ısırmaması)
Trakya da bekliyoruz gelsinler bakalim neler oluyor.
birilerinin "olum ananızı sikerler haberiniz yok" demesi gerekendir.
Atina'da dalgalanmayan bayrağımızdır.
Yunanistan ingilterenin köpeğidir. Biz afrinde ingiltere ve amerikanın kuyruğuna bastık. Şu anda doğuda savaş halinde olduğumuz için batıda kargaşa çıkarmaya çalışıyorlar.

inşallah doğuda işimiz bitince batıya da sıra gelir.
Geçen yine tv de seyrettim, o kadar kaşıntıları tutmuşki sinirden tv ye raid sıktım mk *
Bağcılar esenler bilmem nereye gerek yok kardeş, egeye adım atmaya çalıştıkları anda biz müdahale ederiz sıkıntı yok. Siz telefonları açık tutun acil bi durumda biz çaldırır kapatırız sizi.
(bkz: savaş tazminatı)
zamanında içlerine yerleşmiş kıl kurdu.
edirnede adamların kötü hava şartlarından dolayı yolunu kaybeden 2 askerini yakalayıp, olayı diplomatik kriz düzeyine çıkarıp, askeri casuslukla suçladıkları yönündeki bazı haberlerden dolayı olabilir.

halbuki yünanistan 15 temmuzda sınırı geçen askeri helikopterimizi derhal iade etmişti. malesef diğer milletlerin bize düşmanlık etmesine sebep olan yine biziz.