bugün

Ne kadar aptal turnusolü bir "haber".

Şarap içti, o zaman ne yapalım, oy vermeyelim... Hadi la oradan gerizekalılar. Siz kendi yediğiniz kul hakkını düşünün. Başkasının günahına ihtiyacınız yok. Zaten boyunuzu aşmış durumda.
Türkiye'de şöyle bir algı oluştu sanki, içki içene oy yok namaz kılana oy var.

Namaz kılıp ülkeyi yönetemeyen adamdan hayır gelir mi? Yönetemiyorsa namaz kılmasının, dinine bağlı olmasının bir anlamı yok, hayır varsa da ben anlamıyorum.

Adam ister rakı içer, ister şarap içer, isterse viski içer, bu onun özel hayatıdır biz karışamayız, türkiye'yi iyi yönetiyorsa sorun olmaz.

Namazında niyazında olanları da gördük "onların doları varsa bizim allah'ımız var" diyenleri de gördük ama bu işler öyle olmuyor işte bunun cezasını millet olarak hepimiz çekiyoruz.

Bence bu içki muhabbeti yetti artık, içer de sıçar da işine mani olmadığı sürece benim için sıkıntı yok.

Saçma sapan algı yaratmayın.
yeni akit gastesinin ışıklı başkanımız imamoğlu muz hakkında yaptığı habere ayit manşeti.

neymiş efandım, çağdaş aydın kafalı başkanımız papandıreu ile şarap içmiş, sonra ise seçim vakti gelince yasin okumuş muş mış.

bahaneye bak yha. akıllarınca açık yakalamışlar ya hani. ya napıcaktı adamcaaz, papandırevu ile yasin okuyup camide şarap mı içecekti. soruyorum, böyle mi yapmalıydı.

tabiy ki hayır, zira maafazakar bir insan bizim başkanımız. maafazakar olduğu kadan da çağdaş ve ışıklı. evet.

görsel
Makara kakara.
bu gerizekalılıkla siz daha çok sürünürsünüz. şarap içse banane, namaz kılsa banane. yönetebiliyor mu? işinin ehli mi? önemli olan o. beyinsiz mallar için bu önemsiz bir şey tabi.
ihvancılıktan uzaklaşılmış, liyakat ve laikliğin benimsenmiş olduğu günleri görmek bize ne zaman nasip olacak acaba...
deve sidiği içip, 8 yaşında kızla imam nikahı kıymamış.
siyasal islamcılar şu içkiye gösterdikleri hassasiyeti, hileye,adam kayırmaya,hırslızlığa,tecavcüzlere gösterseydi bugün bu hallere gelmezdik. tutturmuşlar bir içki,iki domuz eti başka derdiniz yok amk. bu arada biryerlerinizi de yırtsanız ekrem başkan alacak.
her yol da var maşallah.
Ananızı zikmedi ki şu ekrem...

Yunan haberi yapan gastenin sahibi Mevlüt çavuşoğlu'nun arkadaşı çıktı. Gidip ona laf desenize orospu analılar diyecem de, mübarek gün şimdi küfretmeyeyim.

Kaynak: https://odatv.com/imamogl...lantilari-22051914_m.html

Bu haberden ne hikmetse ilk tevfik ve i.melih'in haberi oluyor!!
Siktimin trolleri sonradan yayıyor haberi.
yarasın başkana
içmeyen sümsüklerden korkacaksın. kafa bulmak için marihuana tüttürüyorlar darbe gecesi bile salak salak sırıtıp duruyorlar sonra.
ahlaki değerlerden bihaber olan kişilerin, çıkarları için her şeyi yapabileceklerini gösteren bir iddia. "adam içiyorsa kendine içiyor, ibadet ediyorsa yine kendine ediyor. bir seçim kazanmaya çalışacaklar diye önce adamın hakkına girdiler, şimdi de karalamak için ne yapacaklarını şaşırdılar." kaale alıp, adam yerine koyup, cevap vermek bile çok fazla değer yüklemek olur bu kişilere.
makyavel bile sizin kadar makyavelist değildi be.

edit: anlam bozukluğunu gidermek için, tırnak içerisinde olan bölüm eklendi.