bugün

az önce lays yerken aklıma gelen müthiş fikir. yonca bulmuş eşşek gibi sevindim , kart görmüş lugano gibi irkildim. evet bu harika bir fikirdi. yozgatın açtığı yere de ne biliyim domates falan dikeriz. demin bi başlıkta arkadaş yeşillik alan da yapılır diyordu bak. ordan esti ama domates daha efektif.

edit : 3 tam 1 robot arkadaşımız ayrıntılı şekilde yazdı. o şekilde yapabilirsek aslında yozgatı yollarız bence ama.
Şimdiye kadar çaktırmadan yollanan topraklarımızın yanında çok da bir şeyi olmayacaktır kendisinin.
--spoiler--
okuduktan sonra haritaya baktım
Yozgat' ın yerinde yeller esiyordu.
--spoiler--
başbakan oradaki boşluğu görmesin avm yapmaya kalkar.
(#16140002)
saat 04:00'te herkes uykudayken başlaması gereken eylem. saatlerimizi ayarlayalım.

bu iş için önce 13 arkadaşa ihtiyacımız var. 7 arkadaş; kırşehir, kırıkkale, çorum, amasya, tokat, sivas ve nevşehir yönünden gelen olursa bize haber verecek. 2 arkadaş sırasıyla adana ve kayseriyi bulundukları yerden çıkartıp akdeniz'de kenara çekecekler, yozgat'a çıkması için yol açacaklar ama yozgat'ın o aradan çıkması zor. 4 tane arkadaş yozgat'ı dikeltecek. hemen akdeniz'e çıkartılacak. orada 2 tane römorkör yozgat'ı alıp cebelitarık'tan dışarıya bırakacak. sonra cebelitarık'a zincir çekilecek. biz bunları yaparken kayseri hemen yerine yerleştirilecek ve o boş olan suyla doldurulacak. orada bir göl yapılacak. göl kırşehir'e bağlanacak. adı da neşet ertaş gölü olacak. bu işi sabah 06:30'a kadar bitirmeyi planlıyorum. insanlar güzel bir güne uyanacak.
karadeniz tarafından gelecek arkadaşlara samsundan destek vereceğim eylem.
herkese hayırlı olacak eylemdir ama yozgatlıları yozgatta toplamakta mantıklı mesela. zira ankarada yaşayan birisi olarak ne çekiyoruz efendim bu yozgatlılardan. azalarak bitsinler. yozgatlı insan 2. sınıf insandır. (bkz: fazıl say)
(bkz: arabların içki içmesi)
(bkz: çal keke çal)
kırşehir de yaşayan biri olarak destek vereceğim eylem. Kaldı 12.
#direnyozgat .