sanal alem icad oldu mertlik bozuldu. ne kadar sanalsın o kadar yalansın...

söze gelelim. youtube da yüzlerce pkk propagandası yapan video mevcut. bu videoların ortak özelliği ise tamamına yakınının türkçe yapılmış olması. bu ne yaman çelişkidir. sen bir halk olduğunu iddia edeceksin, bir dile serbesiyet verilsin diye mücadele ettiğini her fırsatta yineleyeceksin. sonra çıkacaksın ekmeğini yediğin dilini konuştuğun o vatana yine sana öğrettiği dillen bölücülük yapmaya kalkacaksın. ben bir türk olarak senin yapacağın tüm videoları sikimden aşşa kasımpaşa modunda izliyorum. yani bana verecek hiç birşeyin yok. bu propagandayı yaparken amacın kendi soyundan olanları bilinçlendirmekse kullan dilini de sadece onlar anlasın seni. yoksa senin bir dilin, bir alfaben yok mu? hani vardı? ayrıca pkk'ın elebaşısı olan apo'nun da bu videoları karıştırınca kürtçe bilmediğini göreceksiniz. ben bir tane kürtçe konuştuğu videoya rastladım, onu da kağıttan okuyor. insan mücadelesini verdiği bir dili bilmez mi? yeryüzünde kaç tane ayrılıkçı faşist lider vardır kendi dilini bilmeyen. ya bir dilin olmadığını kabul et, ya da olmayan birşeyin mücadelesini verdiğini.
deli-kanlı değil bozuk-kanlı olanlardır.
sanal kurdistan ülkesini kuran deliğikanlılardır. sanal kurdistan'ın güzelliklerini slayt resimlerle gösterirken sapıtıp maldiv adalarını filan bile tanıtmışlardır. tiz vakit kelleleri uçurulmalıdır.
sanal türk vatanperverlerden farklı olmayan pkk lilerdir.
sanal alemin delik oğlanlarıdır.
(bkz: got lalesi)
anneleri zürafa sokak'ta ikamet eden delikanlılardır.
bilgisayardan atip tutmasini bilen, anneleri (!) saibeli olan cocuklardir, zira o kadar kolay midir, allah izin vermedigi surece, karun un gelse bile yikamayacagi turk devleti ne atip tutmak, g.tten sallamak. direkt, ibret olsun diye toplumun icinde fislenmelidir bunlar, her ne kadar toplumda "yutup"taki gibi otenleri de cok olsa da.

eksi editi : demek ki, burada da hizmetinizde yutupcu pekekeli genclik, yok mu baska eksileyen ?
sokakta, okulda, camide, kilisede, pazarda kısacası içimizde yaşayan delikanlılardır.