bugün

okunduğunda güzel ancak yaşandığında strese sokan bir durumdur efendim.

yolda yürüyorum. yolda ürüyorum derken asi ve özgür ergen imajı yaratmayalım okula gidiyorum. keyifli giden yolculuğum haha hihi gülüşme sesleriyle bozuldu. arkamı döndüm. evet. evet.. işte o her ergenin düştüğü stres. cici mi cici tiki mi tiki 3 kız. gülüyorlar. allah keyifleerini bozmasın ancak bitmiyor. bir metre arkamdan geldikleri için aldı beni bi düşünce. ulan bana mı gülüyorlar yoksa? ilk başta yok falan desemde içimden bana güldükleri ve o anda komik bir durumda olduğumu düşünüyorum. bir süre sonra bende hareketlilik başlıyor. her tarafımı çek ediyorum. bu arada da nerede ara sokak , gecekondu mahallesi var oraya giriyorum. artık derse geç kalmam önemli dğeil yeter ki bitsin şu stres. o kahpelerde dedektif gibi nereye gitsem kurtulamıyorum o gülme seslerinden. artık millet bana tip tip bakıyor. çünkü öyle bir hal aldı ben sipastik gibi hareketler içerisindeyim. delireceğim ya. sanki içimde sinek var durmadan garip garip reaksiyonlar veriyorum. yavaşlıyorum kızlar öne geçsin diye ulan geçmeleri için benim durmam lazım. duruyorum ediyorum falan yok. işlemiyo anasını satiyim. konunun ana fikri şu: bir erkeğin en çok strese girdiği zaman arkasında gülüşen kızları farkettiği zamandır. yok böyle bir stres abura koyim. yarım saatlik yolda 5 saatlik terleyerek rekora imza attım.