bugün

şaşkınlık yaratmayan bir oluştur.

yobazların ikiyüzlülüğü tarih sahnelerindeki duruşlarıyla her daim tastiklenmiş ve onaylanmıştır. toplumumuzda ve bu oluşum dahilinde bulunan milyonlarca yobazın alayına "nah" yapmak elzemdir.

basit bir olayla örneklemek istiyoruz bu ikiyüzlülüğü. eşcinsellik konusu. eşcinsel olan insanları yadırgayan ve onları toplumdan soyutlamaya çalışan ikiyüzlü bir güruh var. şimdi neden iki yüzlü olduklarına açıklık getirelim. bu yobaz insanlar ikiyüzlülüklerini her mecrada icra ettikleri gibi bu konuda da geri kalmamışlardır. toplumun büyük bir kesimini ele geçirdikleri zaten açık ve nettir ki "eşcinsellik" kavramı çatısı altında daha da pisleşirler. ben, şahsım adına söyleyebiliyorum ki, "ben sağlıklı bir erkeğim" işte bu konuyu irdelerken bana bu cümleyi kurdurarak öncelikli kendimi ispat etme çabası içine girmeme sebep olan bu toplum kültürüne çok pis küfürler ediyoruz. gelelim bu yobazların ikiyüzlülüklerinin kanıtına.

eşcinsel erkekler gay olsun, transeksuel veya travesti artık hangi kavram dahilinde bulunursa bu insanlar bu yobazlar tarafından ağır eleştirilere maruz kalırlar. pek çok yobaz arkadaşım var ve bunlarla tartışırken tutuştuklarında götlerinden gelen kanı görmek en büyük zevkim. şimdi, lezbiyenlikte eşcinsellik başlığı altındadır bildiğiniz üzere ve bu adamların dikkat ederseniz fantezi alanlarında kesinlikle lezbiyenler de vardır. "lezbiyen olsun benim olsun.", "iki tane lez bulsam da izlesem.", "aç abi aç lez aç" diye haykıran onlarca insan. e amına koyim madem bu kadar cinsel tercihi sana ters olan insanlara zıtsında neden lezbiyenlerin hayali ile yanıp erkek eşcinselleri gördüğünde kınıyorsun, eleştiriyorsun, saldırıyorsun, katlediyorsun. kendini yoluna adadığın allah senin belanı bu dünyada vermeyip seni cennete mi gönderecek? al sana bir "nah" daha.

o inançları doğrultusunda bu yobazların hepsinin sonunu öyle veya böyle ben iyi görmüyorum, görmüyoruz. bu kadar ikiyüzlükük ortamı oluşturabilen bir güruhtan da bu ülke dahilinde işe yarar şeyler beklemek gerizekalılık olur. sizler çekilin bu ülkenin aydın, düşünen, sorgulayan gençleri sizlerin yarattığı o toplum boşluğunu bir şekilde dolduracaktır. sizler o iğrenç dürtü ve düşünceleriniz arasında kendi egonuza boşaladurun bahsettiğim topluluk muasır medeniyetin temellerini atadursun.
Birbirinin kankası iki yobaz tayfanın bugün kanlı bıçaklı düşman olmasından anlaşılabilir.
(bkz: araplar)
Doğru önermedir. Hele bazıları var ki sabahın beşinde sabah namazı şöyle hayırlıdır böyle iyidir diye fetva verir, sonra da tüm sözlük kızlarına arsızca sarkarlar.
gezi ve rabia olaylarında tavan yapmıştır.
yaptığı en anarşik eylem yılmaz özdil yazısını facebookta paylaşan süt çocuklarınının ''polise karanfil atma, slogan atma'' işte ne biliyim ''oturup kitap okuma'', ''yürüyüş yapma'' vs. eylemini; ''hukumeti devirmeye çalışıyolar'', ''ulkmeizi yakıp yıkmak istiyolar'' diye karapropoganda yapıp gencecik cocuklar olunce sevinen ve cehennemde yanmalarını reva gördüğü batı topluluğundan (*1) mısır darbesini 24 saat canlı yapmasını beklemek.

*1 = sonucta islamdan haberdarlar ama cennete gitmenin şartı olan allah'a ve muhammed'e iman etmekten ikincisini yapmadıkları için kurana gore otomatik olarak cehenneme gitmesi durumu.

ha bi de ukrayna olaylarında yakın mesafeden gostericiyi vuran polisi ornek gosterip bizim polisimiz çok iyi demek. ama bi onceki izlediği molotof kokteylleriyle yakılan ukrayna polisini beyninden anında silebilme yeteneği veya olmamış gibi davranması ne kadar iki yüzlü olduğunun başka bi açıklamasıdır.