bugün

eğer tanrı varsa ve söz konusu entertainment club a bu pisliklerle gideceksem gerçekleşmesini istemediğim hadise. paşa paşa yanarız cehennemde. *

edit: yazarlardan "eşek cenneti" ve "vip cenneti" teklifleri geldi. olur. kabulümdür. eşek cenneti olursa, bunların insan görünümünde olanlarla birlikte olmaktan yeğdir zaten. vip cenneti olursa artık nolur bilmiyorum. cennet giriş çıkışlarında aramazlar, ne bileyim kim kardashian la falan takılırım. *
eğer tanrı varsa zaten bu şakirtler cennete giremeyecek. çünkü şüphesiz ki onlar kula kul olanlardır
allah en iyi bilendir fakat sen bu kafayla o insanlarla aynı yerde olamazsın zaten.

cehennemi soba ateşi sanan zavallı ateistcik.
herkes sevdiğiyle beraber olacak merak etmeyin az daha sabır *
halk arasında eşek cenneti diye tanımlanan yer rezerve edilmiştir. sizin için olandır.
hz. muhammed'in bir sözü var, "alimin uykusu, cahilin ibadetinden iyidir" diye. yobazın yaptıklarının mükafatı bilinçleri oranında olur. yormayın güzel kafanızı.
yobazlar da gidecekse eğer cennete, cennetin en uç köşesinde yaşamaya razıyım.
cehennemi ılık zanneden atoyis sıçıntısı.
türkiye'nin a#ına yeterince koydum cennette bile ayrımcılık yapmalıyım.

bu kafayla zor zaten abicim merak etme.
desteklediğim bir önerme.
burda okuduğum yorumlardan sonra şunu söyleme gereği duydum; ateistler cennet veya cehennme inanmazlar. yani cehennemin soba ateşi ya da ılık olmasıyla ilgilenmezler. toptan redderler.
herkesin cennete gideceğinden bu kadar emin olduğunu gördüğümde kendimden utandığım durum.
yok mu benle yanmaya gelen mınakoyayım.
(bkz: yobaz ne arar la cennette)
(bkz: cennette kısa şort giyen kızların dövülmesi)
aynı cehenneme girmekten iyidir.