bugün

üniversiteye geçiş kapısının ilk partı olan sınava girecek insanlara verilen tavsiyelerdir.
-masturbasyona sabah kalkıp abanmayın elinizi pipinizden çekin 2 dk.
-annenin babaannenin teyzenin halanın nenenin verdiği okunmuş zerzavatları yiyip şişmeyin amk.
-hayatınız buna bağlı değil üniversiteyi de bi sik.m sanmayın daha zor bi hayat sizi bekliyor rahat girin sınava.
-kız arkadaş ya da erkek arkadaşa göre yer bölüm cart curt belirlemeyin nasıl olsa kazandıktan 3 5 ay sonra ayrılacaksınız.
-kırda bayırda üniversite geçmiyor ya da devamlı seks partileri olmuyor bunları kafanıza sokup da gelin. ki bazı bölümler liseden farksız.
-bildiğiniz soruları yapıp hızlı hızlı geçin siktirin edin tekrar dönecek zaman da olacak boşları dolduracak zaman da sakin olun.
-sıkıldığınız zaman koyup kafayı durun gözler kapalı şekilde 1 2 dkya geçer.
-sınava 15 dk filan kala bi sigara için ama aileden uzakta kafayı dinleyecek bi yer olsun 100 bin tane öğüt dinlemeyin
-ve son olarak adam akıllı işeyin sınava girmeden
kendiniz için yapıyosunuz hayatınız sadece buna da bağlı değil. iplemeyin elinizden geleni yapın gerisini koyverin siktir edin.
sınava girecek tüm kardeşlerime başarılar diliyorum umarım dilediğiniz olur.
* x'e 1 desek, y'ye 2 desek... hmm... olmadı di mi? olmaz. okulu var bunun okulu, formül ezberle.

*türkçe'nin cevapları; 1b 2d 3c 4e 5e 6d 7a 8b 9e 10e 11c 12b 13a 14d 15e. gerisini de siz yapın lan. her şeyi benden beklemeyin.

* sınavın kötü geçtiyse 'kaydırdım' bahanesini sunma. Tamamen gerizekalı olduğunu düşünürler. Kaydırmak ne lan.

* bilemediğim soruları boş bırakır sonra dönerim' diye sakın düşünme.Dönen yok seferinden dikkatli olun.

* birinci soru A ise ikinci soru C 'dir.

* Sınav sonrası cevaplara bakmayın lan manyak mısınız,tatiliniz zehir olur.Bırakın sonuçlar açıklanınca hayatınız zehir olsun

* Benim birinci sorum önümdekinin kaçıncı sorusu diye bakıp kombinasyon üretme kombinasyonu bilsen zaten kazanırsın .

* sabah kakanızı yapın gidin, bi de yanınıza su almayın, içilmiyör.

* Gözetmenin önce nüfus cüzdanınızdaki fotoğrafa sonra da size bakıp "Yaşlanmışsın ehiği." demesine aldırmayın.

* Daha önce hiç işememiş gibi işeyesin gelecek, olur öyle. Panikleyip sağa solla sallama. (Kızlar muaf bu tavsiyeden.)

* bir üçgende 3 görürsen yerleştir 3-4-5 üçgenini.

* Şimdi bak şuradan bir dikme indirdik mi şurası da garanti 30 derece...

* Pi 3, sürtünme yok, 5:12:13, yanlışlar doğruları götürüyo, justin bieber'lı radyasyonlu soru gelebilir... hadi bakiyim...

* Telefonunuzu kimseye vermeyin. Kendi numaralarını ÖSYM diye kaydederek "Sınava giremezsiniz."diye mesaj atan hayvanlar var.

*Baktin sinavda hicbir sey yapamiyorsun 'cadde' dediğimiz yöntemi kullan, baraji asarsin eheh. Bknz; C-A-D-D-E-C-A-D-D-E

*iki şık arasında kalırsanız işaretlemeye yöneldiğiniz şıktan vazgeçin,zira doğru şık diğeri

*''Soruları Tübitak hazırlamış'' diyenlere inanmayın yusuf yusuf olmayın.

*ikizkenar üçgen görüpte dik indirmeyen bizden değildir unutmayın.o dik çekilecek oraya.

*yerinizde olsam en çok sınavdan sonraki ''Nasıl Geçti?'' sorusuna çalışırım! %100 çıkar,öptüm!!!

edit:copy&paste
sınava gireceğim, muhakkak başaracağım, yapmalıyım falan diye kasmayın kendinizi, nasılsa uzun yıllardır mütemadiyen sınav bize girmeye devam ediyor.
rahat olun.
şimdi benim gibi bira için gece rahat uyuyun hem de stres atın.
(bkz: hayat aslında yegen)
yatıp uyuyun, yarın sözlükten sınav yapmayacaklar...
bu saatten sonra öğüt alınmaz.uykunuzu almaya bakın artık.
iş işten geçti keşke çalışsaydın.eyse olsun bi daha ki seneye.
yatın zıbarın sizi seviyoruz.
yatmadan önce muhakkak çözümlü bir kaç soruya bakın.
"heyecan yok, sakin. şimdiki aklım olsa misal, bu sınava harcadığım enerjiyi gezmeye tozmaya harcar, sonra da gider mesleğimi piyasada öğrenirdim. o yüzden üzmeyin kendinizi." derdim.
sınavı olacağınız yere uçan arabanızla gitmemeniz önerilir. yarın ki ne lan? hangi zaman diliminden bahsediyorsun mına koyim?
yapamadığınız soruları boş bırakın tekrar dönersiniz.***başka da sözüm yok. başarılar
rahat olun gençler,kazandığınız da üniversitede girceğiniz sınavlar daha çok kasacak.
anneyi babayı dinlemeyin moral bozacak insanlardan uzak durun.
bence formatın var ya, ebesini s.kin gençler.
"yarınki sınava"
"yarınki maça"
"haftaya kopacak kıyamete"

(bkz: ygs ye girecek olan adaylara tavsiyeler)
sadece bir sınavdır. o kadar. bunu rahatlatmak için değil,sınavda heyecana kapılıp da bildiklerinizi yapamama tehlikesine karşı söylüyorum. dünyanın sonu da değildir.aklınızı kullanırsanız önünüze geçemeyeceğiniz insan yok.
panik yapın heyecanlanıp sağa sola saldırın *
Gitmeden evde çişinizi yapın yok yapmicam çişimi derseniz yanınıza yedek don getirin ama getirdiğiniz donları üst üste giyin içerde birini çıkartın sonra tekrar giyersiniz.*
bundan sonra ki tüm hayatınız bu sınava göre şekillenecek artık ne yaparsanız yapın.
isterseniz girmeyin sınava.
esas sözüm böyle bir sınavdan bile barajı geçemeyenlere, 20 net yapamayanlara;

bu gençler bir daha sınava alınmamalı, mesleki eğitime yönlendirilmeli.

herkes üniversite okuyacak diye bir şey yok, girdin sınava baktın yapamıyorsun mesleki eğitime yönel.

bu soru düzeyinde bile ortalama bir üniversite kazanamıyorsan kendini üzme, git meslek sahibi ol.

emin ol böyle hem senin, hem ailen hem de memleket için daha iyi.