bugün

Höhhh dedirten insandır.

2015 ygs 1. Si öğrenci bile 3 yanlış yapmıştı her baba yiğidin harcı değildir yani.
En hakim olduğum dersti kendisi. Turkcede yaptiğım netler sayesinde siralama yukseltmistim. Hakkaten siz nasil yapamiyosunuz ya

Edit: kıskanç olmayın gençler
34 net yapmış biri olarak saygı duyduğum kişidir. Bi abiniz olarak yardımcı olsbilirim, hız sorulardaki kritik noktalar falan filan.
TDK'nın başına getirin onu.
Ygs 2012'de 1 yanlışla fena değildik o zamanlar.*

Kaç yıl geçmiş ne kıskanıyorsunuz lan.
Bu sene tekrar gireceğimden ben olabilirim. Bir kac yanlışın acısını çıkaracağım inşallah.
2012 de 35 doğru 5 yanlış yapabilmiştim , o sınavda 40 da 40 yapan adamın önce alnını karışlarım sonra alnından öperim
o kadar çalışma insanı robot yapar ama tebrik etmek lazım. 72 gün kaldı, dershane olaylarından dolayı zorluğunu merak ediyorum.
25 yaş üstü insanlar gelmiş burada türkçeyi full yapamayan eziktir yeaa diye entry giriyor. Cidden rezil olduğunuzu hiç görmüyor musunuz? Ygs bu üss öss değil. Öyle bir satırlık soru yok sınavda 35 tane dil bilgisi sorup hangisinin sonuna ünlem işareti getirilir, hangisinin yazımı yanlıştır diye soru sormuyorlar; 40 tane baba gibi paragraf soruyorlar ki bunlar da ales düzeyinde. istatistiklere bakın şu 3 yılda kaç tane bırakın full çekmeyi, 2-3 yanlış yapan olmuş? Boşsunuz gerçekten. En üzücü kısmı da bu full çekerim sizi ezerim triplerinde olan insanların daha düzgün cümle kuramayıp en basit dil bilgisi kurallarını bile bilmemesi ki bunlar şuan bu sözlükte yazarlık yapıyorlar.
Çok da zikimizde olan insandır. Bana mı çekti full ü, siktirsin kendi düşünsün.
götün hasını ister.

benim 32 ya da 33 idi.
yardım isterseniz....
kıps.
Sıkıysa matematikten yapın demiş. Ya yok biz cidden cahil insanların arasında yaşıyoruz. Zeka yoksunu insan, matematikte full çeken insanın türkçede full çekenden daha fazla olduğunu bilmiyorsun ve böyle entry giriyorsun. Kendini ezik görüyorsan o senin ezikliğin bizim değil, ki bence de görmelisin. Bu kadar boş beyin birinin gelip böyle entry girmesi güldürücü. Eziklediğin derslerin hepsi bizim geçmişimiz bize yol gösteren dersler. Sen tarihini gereksiz görüyorsan kullandığın dili basit ve ezik görüyorsan tmcileri sözelcileri değil kendini suçla.
Türkiye'de kendisine verilen değer, matematik testini full çeken öğrenciye verilen değerden daha az olduğundan yeteneği heba olan gençtir.
2015 ygs sinde heycandan 17 net. yapmistim. ygs sans işi
gotu yiyen lys e gelir lys fende gecen sene show yapmisligim vardi
Bu sene oylesine girecem kirik oyp malum.
Seneye yani 2017 de hedef ilk 1K. bogazici makina

edit:17K ile ozel bir universitede tam burslu makine muhendisligi okuyorum.
Aslında çalışanın yapabileceği bir durum Türkçe sorularının neredeyse çoğu mantığa dayalı paragraf soruları geri kalanıda dilbilgisi onları da bilirsen full çekersin zaten yalnız en önemli husus dikkatli okumak hayırlısı olsun.