bugün

Bu sorumlulugunu turkcene de yansitsaydin kardes.
bu kadar sorumsuz insan okumasın zaten. ne kadar kolay değil mi söylemek? koca sene emek etmiş bi birey var, hayalleri var, umutları var bissürü şey. ama o gün bir şey olmuştur (mesela başbakan bursaya gidecek diye yollar kapatılmış ve bazı öğrenciler okullara ulaşamamış) kişi belirtilen saatte orada olamamıştır. geç kalmayı savunmuyorum asla ama biraz müsamaha hiçbir şey kaybettirmezdi. bir gencin bir senelik sıkıntısını ve çalışmasını hiçe saymak bu kadar kolay olmamalı. onu bir sene daha aynı kabusa mahkum etmek de.
bu sikindirik sınava 2 sene hazırlanmış biri olarak yazıyorum bunları. hadi eyvallah.

Ben ne diyorum sen küfür ediyorsun. Allah akıl fikir versin.
Yalnız bir noktayı da göz ardı etmemek lazım. Siz sadece sınava geç kalan insanın durumunu dusunuyorsunuz. Bir de benim gibi içeride sınava 10 dakika kala konsantre olmaya çalışan 1 saattir o masada oturup kutucukları kodlayan adamlar var.

Hani tamam anlıyorum ama adil olmak gerekiyorsa konuyu bütün boyutları ile düşünmek lazım.

Salon başkanı geç kalan kişinin işlemlerini tamamlamak adına dikkati dağıtacak.

Ben bugun hiç uyamadan gittim. Uyuyakalırım diye çünkü yalnız yaşıyorum, 2 telefon kurup birini dışarı bıraktım kapatıp erteleme vs geç kalmayayım diye .

Okulu daha önce gidip gördüm. Sınav sabahı okulun dışında asılan listelerden sınav salonu numarasını doğruladım ve içeri alınmayı bekledim.

Ki ben üniversite mezunu biri olarak giriyorum. Kimse kusura bakmasın ama hayat biraz da böyle bir şey.
güncel Önemli Başlıklar