bugün

Gerizekali ne yaptiginin farkinda degil. Umarim hakkinda yasal islem baslatilir.
Şaşırtmamıştır.

Gerçekten emek verenlere yazık oluyor.
Geçen sene de aynısı yapılmıştı.

Yetkili ağızlar soru sızması yok hatırladıklarını paylaşmışlar gibi bir açıklama yapılmıştı.
Her sene tekrarlanan olaylar işte. Muhakkak biri bir bokluk çıkarıyor ve olan gerçekten emek verenlere oluyor. Allah herkese biraz vicdan nasip etsin çünkü vicdan olmayınca insanda, yapmayacağı şey yok.
kaç yıllık ölücüyüm böyle ölücücü görmedim aq.
Vay amk hak hukuk diyecegine bilerek paylasiyorlar diyenler gelmis basliga. Ne yapilsa mustehak size.
Ortada dolaşan büyük rezaletin ilk adimi olabilecek haber. Eğer sorular önceden sizdiysa yetkili ağızlardan bilindik eski aciklamalar gelir konu gecistirlir. Sinavin iptal olmasini kimse kaldiramaz.
kaçta bitti sınav, sınav bittikten sonraysa, belki iptal olmaz, dedirten sızdırma.

iltimas geçilecek şahıslara sınavdan sonra iltimas geçmek için, cevapl kağıdını sonradan doldursünlar diye bir mesajsa...

çok büyük skandaldır. ama türkkiye´de oldu bu daha önce, hiçbi şey de olmadı.

o zaman başbakan olan şahıs ben ikna oldum , dedi, bitti gitti.

yani zaten sınav iptal olmazsa da bu, birilerine iltimas geçmek için yapılmış bir operasyon olabilir.

sınav cevap kağıtlarının sınavdan sonraki akibetlerinin bilinmesi lazım bunun için, ben bilmiyorum.boş verilmiş kağıtlar sonradan doldurulabilir mi, buradaki anahtar soru o.

ama sınavdan sonra olan bi hareket bu, ve tahminimce sınavı iptal etmezler. sadece birilerine bu sayede "yardımcı" olmak istemişlerdi belki.
hiç şaşırtmamış olaydır.

ulan zaten her sene bir işler yapıyor bu kurum. belki de türkiye'deki en mimli kurum. kimse ösym'ye güveniyorum diyemez saf bir şekilde. bir sene işleri yolunda gidiyor diğer sene baltayı taşa vuruyor. işte bu sene de baltayı tekrar taşa vurdu. bu kadar insanın emeğini çalmak cidden büyük göt ister ki bu onlarda fazlasıyla var. büyük cesaret tebrikler.
sinir krizi geçirmeme neden olan orospu çocukluğudur. ben kaç gece 3-4 saat uyudum bilmiyorum. sokayım sizin sisteminize. ösym götümü ye.

edit: ösym başkanı burada.
Sizdirilmissa da sizdirilmamis da tatava yapiliyorsa da üzücü. Yaxik gencecik insanların her seyi bu sinav.

Yalniz merak etmeyin iptal falan olmaz. Hangi sinav iptal edilmis ki bu edilsin. Canınızı sikmayin.
Basına verilen kitapçığın bir takım kişiler tarafından telif hakları gözetilmeksizin sızdırılmasıdır.

Bana da ulaştı kontrol ettim 135 netim varmış. Ama sanırım kaldırıldı sonradan öyle okudum bir yerde. Neyse bu ülkede bir olayı da adam akıllı yerine getirmeyi görmek nasip olur inş.
kaldırılmıştır.
sanırım sınav sonrası ösym nin basına verdiği kopyadır.

ona benzer bir açıklama yapıldı ama dikkatli okumadım.
(bkz: Şimdi onlar düşünsün) https://mobile.twitter.co...status/709054529963212800
güncel Önemli Başlıklar