güya cool olduğunu iddia eden bağğğzı sözlük bayanlarının mecburen giriştikleri gülünç olay.

baktı ki sözlükte kızılca kıyamet kopuyor, kimse bir tarafını yalamıyor, finoları yetersiz kalıyor, diğer kızlar bütün ilgiyi kendi üstünde topluyor ve gittikçe geri plana düşüyor ve ablamız yaşına başına bakmadan kendisinden 10 yaş küçük kızlarla aşık atmak ve ben bu yarışta geride kalamam dediği için el mecbur profil fotosunu değiştiriyor.

neden acaba? sözlüğe içerik olarak hiçbir nane veremeyip sadece kadın oldığunu belli ederek prim toplamak için olmasın sakın?

diğerlerine neden laf etmiyorsun diyecek olanlara şunu derim; diğerleri cool görünme çabası içine girmeden direkt olarak kadınlıklarını ortaya koyuyorlar da ondan. diğerleri diyor ki ben kadınım ve bu mecrada kadın olduğumu her türlü belli eder ve bu kanaldan yürürüm. amenna. ne olduğunu gizlemeden açıkça söyleyebilme ve buna göre eyleme geçme refleksin var. ne güzel.

diğerleri önce cool görüneyim, finolarıma kendimi yalatayım sonra kalanları da sıraya sokarım gibi gibi çakallıklara girişiyorlar.

yemezler anam.

diğer kızlar seni burda çiğ çiğ yer. sana beleş ilgi yok. sen de at memeni kalçanı sen de bu yarışa dahil ol. yer mi? tabii ki yemez. haydin selametle *
Ben hep siyahım. Beni beğenen siyah sevsin. Geceyi, siyahı seveni ben de severim.
Benim en sevdiğim güvercinlerim var foto da değiştirmeyi düşünmüyorum.