yetenek sizsiniz de finale kalan süper köpektir. benden iyi dans ediyor lan.
edit: veeee yetenek sizsini türkiye yarışmasını kazanmıştır. yirim lan onu.
sadece yaptıklarıyla değil, görüntüsüyle de dikkat çeken köpektir. güzeldir, "hayvan" demeye klavyem varmıyor.

ayrıca bu yaratıkların insana bağlılığı şaşırtıcı. ufacık bir sevgi kırıntısından, bir okşamadan duydukları gözle görülür sevinç, mutluluk gözlerimi yaşartıyor. keşke insanlar biribirlerine bu kadar kolay olabilseydi.
mükemmel bir köpek, ve onun eğitmeni..
trabzonlusporlulardan daha iyi horon çekiyor şüphesiz..
mükemmel bir köpek.
fenerbahçelilerden daha iyi timsah yürüyüşü yapıyor şüphesiz.
tarçının hakettiği birinciliği kazanmış olan köpek ve eğiticisi.
5 dakikalık gösteri için günlerce aç kalan, belkide dövülen bir canlı. ama her şey insanlar için dimi bizi eğlendirdi aç kalması, dövülmesi ufak ayrıntılar.

gösteri esnasında ali beyin eline nasıl baktığına dikkat ederseniz max ın çaresizliğini görürsünüz.
sivas katliamı davasının düştüğü günde sözlüğün gündeminde olduğu için, yazarlarla gurur duyma sebebidir.
insanlığınızı ayakta alkışlıyorum, gerçekten.
tamam köpek çok şirin yeriz onu tamam da orda bir illüzyonist vardı adam gayet de iyiydi yani bildiğin döktürdü. düşünsene yahu yarışmada bir 'köpek' geçti onu. psikolojiyi düşünemiyorum.

ayrıca bir köpek kadar yetenekli olamadım ya ona yanıyorum kendimce.
75 milyon insanın yaşadığı ülkede düzenlenen yetenek yarışmasında birinci seçilen hayvan ve eğitmeni. köpeğe oy verenleri, destekleyenleri ve bu durumdan hoşnut olanları anlayabilmenin mümkünatı yok. neymiş efendim, hayvan çok yetenekliymiş; çok güzel horon tepiyormuş. biraz daha yüklenince köpek değil, onu yetiştiren kişi yetenekli diyorlar. bre akıllı geçinen kardeşlerim, peki o hayvanın bu hareketleri nasıl öğrendiğini hiç düşündünüz mü acep? sanıyormusunuz ki bu köpek türlü çeşit hareketleri minnet ricayla yapıyor? belki günlerce aç bırakılarak, bacaklarına elektrik verilmesini, dövülmesini hiç akıllarınıza getiremediniz mi? buna mı desteğiniz?

bu arada ilginç bir not düşeyim, birinci olan max; koyun çobanı köpeği. bilmem anlatabildim mi?
maymun etmiş köpeği herif yahu.