bugün

muhalefette artık iktidar kadar mide bulandırıyor.

ülke adına tüm umutlarımızın tükenmesine yardımcı oluyorlar.

bakınız, 2019 yerel seçimleri var önümüzde, muhalefet kendi derdine düşmüş.
chp'de birileri çıkıyor "ben adayım" diyor, birileri çıkıyor "ben aday olmayacağım" diyor, diğer partilerin ise yerel seçimler umurunda değil sanki.
iyi parti'nin bir çalışmasını görmedim, duymadım henüz.

amacınız nedir sizin sorması ayıp?

lan biz sizi mi dandinleyeceğiz bu ülkede? "küçük olsun benim olsun" mantalitenizi artık bir kenara bırakın.
ankara, istanbul, izmir, bursa, antalya, adana, mersin, manisa... buraları muhakkak almalı muhalefet.
buraları almalı ve akp'nin rant çarkına darbe indirilmeli.

biz sizin chp'nizi, iyi partinizi falan istemiyoruz. o logolarınızı, bayraklarınızı görmek istemiyoruz. biz sizin de bu ülkeyi bizim kadar düşünmenizi, bu seçimlerin parti seçimleri olmadığını idrak etmenizi, bu vatan için parti menfaatlerinizi bir kenara bırakmanızı ve bu halk için bir şeyler yapmanızı istiyoruz.

sokayım bütün partilere...
insan olun lan, vatansever olun. particiliği bırakın, kritik şehirlerde partiler üstü adaylar bulun ve onları vitrine çıkarın artık.

bu seçimlerde 24 haziran'da akp'ye oy verip, bugün geldiğimiz durumda "allah belasını versin" diyen milyonlar var.
akp'de bunun farkında ve şimdiden ev ziyaretlerine başladılar.
ev ziyaretleri yapılıyor, çam sakızı çoban armağanı hediyeler götürülüyor, erzak yardımları yapılıyor...
ya muhalefet?

her gün ülke daha kötüye giderken, particilik zamanı değil, kuvayi milliye gibi hareket etme zamanıdır.

kendi şehrimden örnek vereceğim.

2017 referandumunda bursa'da evet yüzde 53, hayır yüzde 47 çıktı.

24 haziran seçimlerinde ise cumhur ittifakının aldığı oy yüzde 56.

yani bursa'da muhalefetin zaten yüzde 45'lik bir oy potansiyeli var. şu an akp'ye oy verip pişman olanları çok görüyorum, adam gibi partiler üstü bir aday çıkarılırsa cumhur ittifakından en az yüzde 10 oy yer değişir, böylece yüzde 55-45 ile bursa akp'nin elinden alınır.

sevgili muhalefet partileri.
acaba bunları düşünüyor, aranızda tartışıyor musunuz?
yoksa yerel seçimleri de akp'ye hediye etmek midir amacınız?

şehirlerimizi yönetecek partili aday değil, partiler üstü adaylar istiyoruz.

not: yaşadığım şehirde yukarıda verdiğim örnek uygulanmazsa oy falan kullanmayacağım.
k.k. döner dolaşır

ne yapar ne eder

akabeye kazandırır

bozacısız şıracı olmaz.
chp nin hala muhalefet yaptığını sananların varolduğunu bize göstermiş konudur.

bugün itibarıyla chp seçim stratejisini "sağın dilini kullanalım" şeklinde açıkladı mesela. yani taklit edelim, akp gibi konuşalım. lan aslı varken taklidine kim neden oy versin dallama?

chp nin ve kılıçdaroğlu'nun tek olayı, garanti gördüğü belediyeleri ve garanti gördüğü sayıda milletvekili koltuğunu alıp, muhalefet yapar gibi görünüp, kendi rantına bakmaktır.