bugün

Rte'nin yakini değildir.
çankaya da olduğum için kaybettim hep...
bilet almıyordur.
yenimahallenin nüfusu kaç ise o nüfustan 1 kişiyi çıkartınca geriye kalan tüm kişilerdir. 3 senede 18 defa mı ne çıkmış. ki farklı farklı insanlara çıkmış olması imkansız. zaten bir semte 18 defa büyük ikramiye çıkması imkansız. sürekli devirden sonra aynı semte çıkması daha da imkansız.

aslına bakarsanız bu boktan olayda her şey imkansız ama imkanlı hale geliyor bir şekilde. muhtemelen melihin ya kendisi ya oğlu ya akrabasıdır uzun böyle ufak !! paralara tenezzül etmez adamın çerez parası 10 milyon dolardan falan başlıyor..
yeni mahalle olayının sırrı şudur. Bir kaç çatlak milyoner bölgede dört bayii kapatıp her hafta milyonlarca liralık kupon yatırıyorlar saysız miktarda kazandıklaırndna çok kaybediyorlar normalde ama adamalrınkide böyle bir tuhaf hobi. Bostancı tren yolu köprüsünün altındaki loto bayiiden duydum bu olayı.
her seferinde boşuna heyecanlanıyordur yenimahalle'ye çıktığını duyunca. bu gidişle daha çook heyecanlanacak.
ben. yenimahallede oturuyorum. ülkücüyüm. bana çıkmadı. çıkmaz da... oynamıyorum lan!