bugün

(bkz: tigir er)
bir çeşit ırktır. hepimizin bildiği gibi ergenlik bir çeşit dönemsel ırk olarak kabul edilebilir. bu durumda ben de bir ırkçılık yapıp ergenlere nefret söyleminde bulunmaktan kaçınmayadabilirdim. ama fak yu.
yüce t... ırkı hepinizi yenicek. bozkurtum ben hav hav hav...
"ırkımı övmeliyim ve diğer ırkları kötülemeliyim ama bunu nasıl yapmalıyım?" sorusu içinde kaosa düşmüş ergendir. dediği şeye e bunda övülecek ne var, bu senin ırkını neden üstün yapsın gibi sorular sorulduğu zaman mavi ekran verecektir.
atı olmayan bir adamı okuyup bu hale gelmiştir.
okulunda ülkücüyüm diyerek havalı olduğunu sanmaktadır.
Patisine çaktığım biridir. Sözlukten değil tabi.
büyük ihtimal pkk yı sevmiyodur o yüzden öyledir. herkes kürtleri ve pkk yı sevmek zorunda çünkü.
Sorunlu ergendir. Sorunun ırklarda değil insanlarda olduğunu idrak edemiyordur.
internet olmasa ırkçılığın ne demek olduğunu dahi bilmez. Klavye delikanlısıdır %99 u. interneti kesilsin apışıp kalır.
üzülüyor insan böylelerini gördükçe, 13 yıllık akp döneminin yetiştirdiği onların verdiği eğitimin sonuçlarını görüyor insan
Bunların en büyük özelliği twitterda "çare tüm kürtleri öldürmek!ölüm herkese ölüm!" diye yazmak ama yazarken aynı anda batak oynamak,arkadaslariyla kahkaha atmak. Daha dün öyle birine şahit oldum ne yapıyorsun dedim,batak oynuyorum dedi. Beş saniye sonra twitterda "herkesi yakacağız"gibisinden tweet attı. Ulan ne samimiyetsizsiniz ya.
Böyle deyince de "barış isteyen mal"konumuna düşüyoruz. Biz bizim askerlerimizi öldürenlerle barış istemiyoruz,ama sizin yaptığınız girişimleri de pek mantıklı bulmuyoruz.
"karakollara saldırıp masum sivillere ateş açan"

tipleri savunanlara dert olmuş ergendir.

neymiş bu savaşın neden olduğunu, nasıl olduğunu düşünecekmişiz.

ulan sen ekmek yediğin kaba pislersen,

ülkeyi bölüp kendine yurt kurmak istersen,

kendi akıttığın kanda boğulmayı fazlasıyla hak edersin zaten.

beter olun.

her gün o dağlardan leşlerinizi toplamak zorunda kalın.

kıydığınız o masum canların,

gözü yaşlı annelerin hesabı yanınıza kalacak mı sandınız.
Henüz 20 yaşında olmuş Erkek kardeşim, aylardır beni "en iyi kürt ölü kürttür"e ikna etmeye çalışıyor, türk kanının asaletinden bahsediyor.

Olum biz türk değiliz ki neden bu kadar kasıyorsun diyorum, ya öyle demesene abla diyor, gönül koyuyor, bozuluyor.

Asimilasyonun iki yüzü.

Biz şanslıyız tabi. Bizi Boğazlar, Bizi kıtalar coğrafik olarak zaten bölmüş, dağlarımızdan arda kalan bir "balkanlardan gelen soğuk hava dalgası" olmuş, çok da takıntı etmemişlerse demek.

Öpüşelim bence.
arap ırkını aşağılayan bir kullanıcı. veya birçok kullanıcı.
uludağ sözlük ü halletmiş kainatı yakmaya geliyor, çekilin uleeynn. dsdsad

ırkçılık ateşiyle yanıp kavrulmaktadır kendisi. allah akıl fikir, vicdan versin.