bugün

dışarıda yapacak bir şey bulunmamasqwrqwrlasr.. yazar bu satırları yazarken çarpılıyor..
küçük bir şehirde yaşamak.
Arkadaş çevresi Olmaması
victoria's secret
en basitinden düşünürsek: kalabalık ve gürültüden hoşlanmamaktır. uzağa gitmeye lüzum yok her zaman.
son günde kız arkadaşın tarafından mecbur bırakılmak. *
(bkz: ev candır)
her arkadaşımın abaza abaza liseli gibi evde takılmasından dolayı bende çıkamıyorum aq. Gezecek kimse yok yoksa ne işimiz var evde.
öğrenci olmak ve beş parasız kalmak.
(bkz: a-sosyalizm)
yeni yıla girilen günün, diğer günlerden bir farkının olmaması.
dışarıda takılacak adamlarla aynı evde olmak.
yeni yıl size pek bir şey ifade etmiyorsa ve de yorgunsanız yılbaşına evde girmeniz için yeterli bir sebeptir.
her insana göre değişen nedenlerdir.
de ben şunu anlamıyorum; yeni yıla dışarıda, eğlenerek girme zorunluluğu varmış da ama işte yokluktan dolayı evde kalınıyormuş gibi bir hava var... üstüne üstlük, dışarı çıkıp, eğlenmeyenlere asosyal deniyor falan.
neyin kafasındasınız olm siz?
sene atlanıyor diye illa kafa çekmek mi gerekiyor? ya da bugünü özelleştiren şey ne? sadece artık 2012 yazacak takvimler... ne değişecek hayatınızda? hani o tüm samimiyetsizliğinizle yazdığınız 'inşallah yeni yıl .... getirir... dolu olur...' ben size söyleyeyim; yeni yıl yarrak getirecek ve götlük dolu olacak... ahhaha yok şaka şaka, 2011 den çok farklı olmayacak. bazılarınız işlerinizi bazılarınız eşlerinizi kaybedeceksiniz, bazılarınız iş bulacak bazılarınız da eş bulacaksınız. ama iş ve eş kaybdenler, bulanlardan daha fazla olacak.
sürü psikolojisi diye buna derim ben hacı... birileri eğleniyor, ben de eğlenmeliyim.. yeni yılı kutlamalıyım.... yupppiiii... anlamlandıramıyorum...
asosyal olmak.
haline şükretmek gereken durumdur.
yeni yıla 24:00-02:00 arası nöbet tutarak girmekte olabilirdi.
yılbaşına dışarıda girmeyi saçma bulmak.
yeni yıla dışarda girmekle aynıdır.
eve misafir gelmesi.
deli gibi yağmur yağması.
asosyal herifin teki olmak.
Ev manyağı olmak.
Kalabalık ortamlarda insanlarla çok iç içe girmek istememe.
asosyal olmak ve yapılan yılbaşı partilerine çağrılmamanız.
eski yılda evde olmak.