bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  geçen bir dost meclisinde dillendirdiğim gerçeklik.

  biz, celebrity yazarlar ayda en.az 1 kere toplanır sözlüklerin durumu, geleceği, yapılanlar ve yapılacaklar hakkında konuşuruz. kararlar alır ve bu kararları uygulamaya sokarız. moderasyonlar da bu kararlara uymak zorundadır. khk gibi bağlayıcılığı vardır. zira bizler interaktif sözlükleri asıl yönetenleriz. üzgünüm.

  mesela bir adet vardı. yeni nesilleri aramıza almadan önce yeni nesil sözlük yazarlarından bir kaçı ile taksimde toplanır, biraz içip çakır keyf olduktan sonra bizim eve geçip grup seks yapardık. eğer yazar adayının performansı iyiyse penisimizi yüzüne sürerek onu kutsar ve yazarlığının onaylanması için moderasyona gönderirdik. nedense hep kadın yazarlara bunu yaptık. ama devir değişti ve adetler unutuldu. sözlüklerin hali ortada.

  bu holly töreni görmemiş hiç bir yazardan bir bok olmaz azizim. bu böyle biline. yazarlık el verilmeden yapılamaz. bakın koskaca uludağ sözlüğün entry uzunluğu yazarların penis boylarıyla neredeyse eşit. sonra da özel mesajlarda bik bik böyle uzun girileri nasıl yazıyorsunuz diye bizleri rahatsız etmeyin.

  şu adeti tekrar başlatıyoruz. özellikle 18 yaşını doldurmuş azizeleri pazar günü taksim'e bekliyoruz. sizi artist yapmayacağız sadece yazar olacaksınız.

  freeze you later
  1 ... absolute zero
 2. 1.
  Dedi ve sütünü yudumladı.
  3 -1 ... sodomlu