bugün

konu yoktur, ya da bulunamaz, sen bulamazsın, bir- iki şey vardır, onlarda biter, ayrıca evet; yazar burada yardım da istiyor gibi. *
eee nidasıyla kurulabilecek tekrar cümlelerinden ibaret olması muhtemel olan konuşmadır.
yeni tanışılan biriyle konuşulan şeylerdir. belli bir şey yoktur aslında, konu kendi kendini açar. fakat kız ekleyen amacı baştan belli erkek * ekler eklemez, yazmaya başlar. cevap yazmaya değil, asılmaya başlar. ve hep salak bir smiley olan * kullanır. hele de konuşmaya başlanılır başlanmaz 'canım, tatlım' gibi hitaplar kullanıyorsa, insanın içini sıkmaya birebirdir.
Kıza ve ortama bağlıdır. Chat yaparken yazdığınızı saçma bulup silebilme şansına sahipken kızın karşısında sahip olacağın tek şey utanç olur. o yüzden (bkz: düşün)
elinden tutulması gerekilen konudur.
Hobiler, fobiler, çocukluk anıları, sevilen hoşlanmayan şeyler vs.

Yüzeysel konuları tartışılmalıdır, tanışmak amaçlı.
havadan sudan.
Hangi sikiş pozisyonundan hoşlanırsın. Özelden de gönderebilirsin.
Doğaçlama takılmak gereklidir.

(bkz: Hayatı yaşayarak görmek)

Kasma yeterki, devamı gelir.

Baktın olcak gibi değil; en son çare 'koca şirketin ismini elma koymuşlar' bu ara çok tutuyor.
ilk önce hayata dair izlenimler.. Kişiler kendi özelliklerine sonradan girmeliler.
Kesinlikle bel altı , göndermeler yapan cinsten olmaması gereken konulardır.
Bakın asla diyorum.
ilişkinin en sevmediğim evresidir. buram buram samimiyetsizlik kokar. yapmacık gülücüklerle sorulan saçma sorular, kızı güldürmek için yapılan abukluklar içimi bayar. valla sırf şu evreyi bir daha yaşamamak için evden çıkıp hatun kesmiyorum. yaşlandım galiba, sıkılıyorum artık böyle şeylerden.
Naber nasılsı neler yapıyorsun olarak başlayın. Yaptıklarını anlatmaya başladığında bir kaç soru sorup araya kendi yaptıklarınızı da sıkıştırın. Derken konuya yakın bir anınız varsa anlatın. Devam eder gider böyle bu.

Konuşma esnasında sadece kendi yaptıklarını ve düşündüklerini anlatıyor, sizin anlattıklarınızı es geçiyorsa bilin ki o kişi sadece ilgi bekliyordur. Sizin ona gösterdiğiniz tanıma merakı onda yoktur. Fazla da uzatmadan yavaş yavaş tanıyıp oluru varsa zorlayın yoksa yol alın.
hayat hikayeniz hariç hemen hemen herşeyden konuşabilirsiniz. Kendiniz hakkında herşeyi karşı cinse anlatmayın, kafasında sürekli

soru işaretleri bırakmaya özen gösterin ki bir çekiciliğiniz olsun. Yoksa diğer odunlardan bi farkınız kalmaz.
(bkz: ne olacak bu memleketin hali)