bugün

Bence neden ayrıldığınızı bilmeye hakkı vardır, karşı tarafın. Ve bazı şeyler sizin ilişkilere bakış açınızı gösterir. Ben pek mahsur görmüyorum. Dozunda olucak tabi.

Valla 33 yaşındayım sütten çıkmış ak kaşıkta değilim, kimsede benden öyle muamele beklemesin.
yaşandı, bitti işte. canı sağolsun" diyerek geçilmekten öte hiçbir detayı hiçkimseye vermemesi gerekir bir erkeğin.
hem kendisine, hem karşısındakine, hem geçmişindekine olan saygısından.
Yeni sevgilisini de kaybedecek olan gerizekalıdır.
Maldır net. Her şekilde zararlı çıkacağınız bir konu.

Birinci ihtimalde eski sevgiliye bok atarsınız ki bu sizi ucuz, nankör gösterir. Zaten pek sevmemiştim falan der daha da batırırsınız. Zaten kimse yemez bunları.

ikinci ihtimalde iyi yönlerini anlatırsınız. Hala onun hakkında iyi düşündüğünüzü söylersiniz. Bu da yeni sevgilinin boğazında bir düğüm gibi kalır ki size de geri dönmek için bahane verir.

Konuyu kapatmak, susup hiç bahsetmemek ve iyisi kötüsüyle yaşananları kendine saklamak adamlık bence. Herkesin özeli kendine.
Madem bu kadar anlatılacak,övülecek tarafı vardı da benim yanımda ne işin var be mubarek?
Çok yanlış çok.
Yapmayın.
eskiyi unutamamıştır. Yol verin.
Başıma geldi. Benden daha güzel olduğu söylenmişti. Çocukluk işte o zaman silktir git o na, aa tabii o seni istemiyor dimi ameke solucan ı diyip başımdan salmadığıma inanamıyorum. Kertenkele kılıklı
yanlış bir davranış olarak bilinmesi ön yargıdır. meseleyi karşıya doğru antamamaktan kaynaklıdır.

bazı küçük taktik stratejik hamlelerde geleceğe yönelik bi yatırıma dönebilir eski sevgiliyi anlatmak.

ya da ben ıspanak tarifi versem dahi düşüyorlar. anlamış değilim.

not:nasıl unutamamışlar görüyorsunuz!
Yavşaklıktır.
kufur yazip sildim.

Yapmayin bunu bakin siddetle uyariyorum yapmayin nolur yapmayin sevgilinize asla ama asla bahsetmeyin.
Tehlikeli sularda yüzmektedir.
büyütülecek bir durum değildir. onun yaptığı hataları bilip ona göre davranmanızı istiyor olabilir.