1. 1.
    Yanlıştır. Karşı taraf bunu direkt olumsuz alır. Beni mi kiyasliyor der, beni mi kıskandırmak istiyor der. Ama içinden der. Yani mevcut iliskiyi orseler.. gerek yok. Eğer karşı taraf soruyorsa da ustu kapali yaşandı ve bitti tarzinda anlatilabilir tabi.
    5 -1 ... o oyle olmuyor
  2. 2.
    büyütülecek bir durum değildir. onun yaptığı hataları bilip ona göre davranmanızı istiyor olabilir.
    2 -3 ... kan tutan kasap
  3. 3.
    Tehlikeli sularda yüzmektedir.
    2 -2 ... usualsuspects
  4. 4.
    kufur yazip sildim.

Yapmayin bunu bakin siddetle uyariyorum yapmayin nolur yapmayin sevgilinize asla ama asla bahsetmeyin.
    2 -1 ... zero two
  5. 5.
    Yavşaklıktır.
    1 ... wardenclyffe
  6. 6.
    yanlış bir davranış olarak bilinmesi ön yargıdır. meseleyi karşıya doğru antamamaktan kaynaklıdır.

bazı küçük taktik stratejik hamlelerde geleceğe yönelik bi yatırıma dönebilir eski sevgiliyi anlatmak.

ya da ben ıspanak tarifi versem dahi düşüyorlar. anlamış değilim.

not:nasıl unutamamışlar görüyorsunuz!
    3 -1 ... just call me alpha
  7. 7.
    Başıma geldi. Benden daha güzel olduğu söylenmişti. Çocukluk işte o zaman silktir git o na, aa tabii o seni istemiyor dimi ameke solucan ı diyip başımdan salmadığıma inanamıyorum. Kertenkele kılıklı
    3 ... nikimyokki
  8. 8.
    eskiyi unutamamıştır. Yol verin.
    1 -1 ... albeddo
  9. 9.
    Karşısındakine saygısı yoktur. Karşısındakinin de kendine saygısı varsa böyle birine değer vermez.
    Açık konuşmak gerekirse karşımdaki kadın bana eskisinden bahsederse ona tek layık göreceğim şey skimdir. Skimin keyfine takılır ayrılırım. Gitsin başkasına da benden bahsetsin.
    1 ... neversurrender
  10. 10.
    Madem bu kadar anlatılacak,övülecek tarafı vardı da benim yanımda ne işin var be mubarek?
    Çok yanlış çok.
    Yapmayın.
    -1 ... antidepresan98