bugün

ve laiklik daraltıldı..

Ulan Cihat ne ? Şeriat mi bizim yönetim şeklimiz ? Hayır Cumhuriyet, laikliği, insanlığı öğreteceğiniz yere canlı bomba olmayı öğreteceksiniz ha ! Bu nasıl bir kafa, bu nasıl bir yozluk ? Şurada kaç insan var inancını adam gibi yaşayan da Cihat'dan ders almasını bekliyorsunuz ? Eğitim sistemimiz iyi değil, yetiştirilemiyoruz zaten, yarın bir gün bir çocuğun, gencin aklına çok girer kendini canlı bomba yapıp içimizde patlatır o zaman aklınız başınıza gelir. Bizim en büyük değerimiz islamiyet, daha düne kadar TRT'de Kur'an-ı Güzel okuma yarışması yapan insanlar varken, islamiyet, kur'an böyle yıpratılıp, yanlış yapılıyorken, gel birda cihat koy ortaya, işte insanlar bunu aynı bu program gibi benimserse, vay halimize...
Benim bildiğim adam gibi adam Mustafa Kemal ATATÜRK'dür, ve onun bize getirdiği sistemi alt üst ederek kendi emellerinize ulaşmak istiyorsunuz, ATATÜRK ve ATATÜRKÇÜLER'den bu kadar çok korkuyorsunuz ki sebebi de şudur ki; Beyni yıkanmayan tek zihniyettir. Sonumuz hayır olsun, inşAllah git gide çürümeyiz, inşAllah sonumuz hayır olur. Büyük doğucular; bu zihniyet sizin eserinizdir. Bir gün başımıza bir bela gelirse, siz sorumlusunuzdur.

https://onedio.com/haber/...laiklik-daraltildi-778414
(bkz: laiklik)
(bkz: cihat)