bugün

bir uludağ sözlük klasiğidir. ne yazık. sekizinci nesil noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakmaz en basitinden. gider dokuzuncu nesil çok rörörö diye başlık açar, gider yapar gööya.

hayır yani yok mu içinizde 'ya kardeş şunu şöyle yapmasan' diye uyarabilecek bir babayiğit. nickaltına yazmaktan bahsetmiyorum hacı. millete yardımcı olacağım derken ezmeyin.

sözlükteki bu paranoya havası son neslin hep bu şekilde ezilmiş olmasındandır. sekizinci nesil gelmeden vurucam kırbacı
dediysem de öyle heyecanlara hiç girmedim şahsen*
dokucuzuncu nesillerde onuncu nesillere atar yapacağına göre bu iş de böyle uzar gider. çok artistsiniz ne diyeyim*
büyük ezikliktir.
(#14665615)
her neslin bir sonraki nesli çekememe durumu.
benim için, tıpkı lise hayatı gibidir. lise birde hiç kimse çömez muamelesi yapmadı bana, yapanların da tek amacı sulanmaktı. "feeling good sen benim için ölene kadar çöm olarak kalacaksın ahahah kız kardeşim gibisin yea mucks."

tabii burada sekizinci nesil çok abazadır, sulanıyorlardır falan demiyorum, bu işin şakası. ama gerçekten, ben birilerinin dokuzuncu nesli ezdiğini düşünmüyorum.
uludağ sözlük devrecilik akımı' nın en büyük karakteristiğidir.

(bkz: sikmeseler bari)
hunharca öpmelerinden hallicedir. * *
askerdeki devrecilik ile aynı mantıktır gereksizdir ancak sözlüğün eğlence kaynağı olmuştur.