bugün

1500 sene önce olsa çok giderin vardı ama o tren artık bakırköy ruh ve sinir hastalıklarına gidiyor. dedirten çılgın girişimci beyannamesi.
Son güncelleme ile dilek drobu %100 , peygamber maaslari yüzde 1000 artmıştır.

Tanriyim bonkorum ne olursan ol gel
Allah muvaffak eylesin utandırmasın kardeş.
Cazip gelmedi değil.
@drama

Yazdıklarını görmezden geliyorum ve seni baş peygamber ilan ediyorum. Hemen başla calismaya. Arada huzuruma çekerim seni korkma sakin
O kadar boşsan gel şu ödev verilen projelerime yardım et demek istediğim başlık.
@bazardakiartist

Sen artık bir peygambersin bırak dünyevi odev faso fiso şeyleri bana tap.
Kullarim peygamber kontejyani dolmak üzere elinizi çabuk tutun biraz.
Tanrinin başlığı aşağıda kalmamalı, şüphesiz ki bu sözlüğü helak edebilirim.
Huriler ile ilgile detaylar editlenmistir sevgili kullarim.
Zubıttı çıktı ı akbar
BBBBBBBBBBOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMM!
@15 kulum sadece vizelerde dileğin gerçek olacaktır, finallerde senin cabana kalmıştır herşey.
@16 seni zubıttı çıktı nin aslanı ilan ediyorum, yer yüzünde senden daha güçlü kimse yoktur artik
Parmağından su fışkırtma özelliği isteyen var mı?
ben de ben de ben de.

edit: beni de bir şey yap zubıttı çıktı
@20
Sen insanlara beni anlatırken onlara parmaklarını göster, şüphesiz ki parmaklarından su fiskiracaktir.
Bunu söyleyebiliriz ama hayata geçirecek adamı dinlemek isterim zira bütün teolojiye hakim olmasını beklerim.

(bkz: şimdiki sorunuz Sümer dininden)
@22
Sen çok bilge bir kulsun, yuru ya kulum!
Hee sapıkları eylemlerini gerçekleştirmeden "taşlaştırma" özelliğin varsa taparım lan sana.
(bkz: uludağ sözlük kreş)
Hemen bi ameno yaparak islamdan ayrilalim.
@26 köpeğin olsun verdim gitti, artık sapiklar senden korksun
Tanrıçamızda varmı yarram.
5 dk sonra yardımcı peygamberler beyan edilecektir. Yapacağım dedim yapıyorum, tanrı olmak bunu gerektirir
Teşekkür ettim kahvaltımi yapimm tapıcam sana dur geliyom ...yer gök yerinde kalsn Zubitti sonra zeytinler dökülüyo tabaktan yaa.