bugün

(bkz: erik)

amına koduğumun meyvesini toplum içinde yerken ağzına bütün halinde atıp çekirdeği tükürsen ayrı bir iğrenç durum, ısırarak yesen zaten göt kadar bir şey yiyemiyorsun.
yani evde falan yemesi güzel de dışarıda çekirdek tüküreyim mi tükürmeyeyim mi diye düşünmesi kötü oluyor, aynı şey zeytin için falan da geçerli.
ayva
ayvayı yedirir.
Enginar yemeği birde pamuk helva olabilir.
Muşmula . ulan yenilecek kısımdan çok otu çöpü çekirdeği var meyvenin . meyvemi onu da bilmiyom ki . Herneyse.
Anket macunu.
gerçek alsancak tostu.
boeuf bourguignon. nasıl zorlanmıştım yerken daha dün gibi aklımda.
Döner yemek çok zor mutlaka üzerinize bulaşıyor. Ve onu ısırmak için ağzınızı kocaman ayırmanız gerekiyor. En iyisi evde yiyin.
içi kat kat doldurulmuş hamburger.
ceviz.

kır- ayıkla.

bir sürü iş.
biride çıkıp waffle demiyor arkadaş.
şeftali yemek cidden sıkıntılı bir iş. ısırmanızla beraber , üstünüze damlar , eliniz yapış yapış olur. ben , o yüzden , yanıma şeftalileri alıp küvette yedikten sonra , duşumu alıp çıkıyorum. en temizi.
balık. o iğrenç kokusunu içinize çekmemek için türlü zorluklarla yemek zorunda kalırsınız.
tadı da yok ki arkadaş.
Spagettidir, yıllardır ağzımı yüzümü batırmadan yediğim bi spagetti hatırlamıyorum. Bundan yaklaşık 6 yıl önce çatalla uğraş uğraş yine ağzım yüzüm batıyor gına gelmişti çatalı bırakıp elimle dalmıştım o kadar eziyeti çektiğinize değmiyor efenim yiyin elinizle işte.
kesinlikle balıktır. kılçıkları ayıklıyım derken, balıktan soğuyorum. kılçığa aldırmadan yemeye kalksam, kırk kere kılçık yutuyorum. her canım çektiğinde, dışarda ayıklanmış balık yemeye çıksam batarım amk. anlayacağınız balık tüm yiyeceklerle, insana eziyet etme konusunda ölümüne kapışır. bu eziyet yüzünden üç senedir balık yemiyorum ve mutluyum.
fesleğenli italyan makarnası. ağıza yapışıyo.
tavuk buttur. çatalla ve kaşıkla parçalamak işkencedir. parçalarsın parçalarsın en son parçalayamadığın bazı kısımları kalır onlara üzülürsün. en güzeli elle tutup ısırarak yemektir ama toplum içinde bunu yaparsanız büyük ihtimalle görgüsüz etiketi yersiniz hem de tuttuğunuz el vıcık vıcık yağ olur.
steakhouse burger. üstten ısırıyorsun alttan fışkırıyor. üstün başın ketçap falan oluyor. kalorisi yüksek ama yerken sarfettiğin hareketle kaloriyi azaltıryosun.
spagettidir net. işin yoksa çatalla birlikte 15 tur attır ona. yinede döke saça yemeye mahkum olursun.
Kumru.

Hele sevgiliyle beraber asla.
Soymasını bilmeyenler için portakaldır. O suyu mutlaka gözünüze denk gelir.
waffle bi saga sola taşırmadan yiyemedim şu güzelim nimeti.
donas döneri.
yiyenler bilir.
baktım da kimse ''yarak'' yazmamış. ya bizim sözlükte gelime var, ya da yarak yeme konusunda çok tecrübeli bi nesiliz. net.
tavuk but.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar