bugün

beyin ölümü gerçekleşmiş insandır. belki morali bozuktur, belki hastadır canı istemiyordur belki de şarjı bitmiştir...
belki de şarjı bitmemiştir, onlar bitmiştir. arayın onu lütfen.
muhtemelen bilgisayar başından kalkmak istemeyen insandır.
parasızdır lan. rol yapıyordur. kızmayın.
yemek hazırlamak için kendini motive edecek insanlara ihtiyaç duyan kişidir. yemek yemek için o insanları bekler ve onlar gelene kadar aç durur. o insanların geleceğine dair ümitleri tükenirse de fastfood'a başvurur.
Muhtemelen iş bulmaya yada derslerine çalışmaya da üşeniyordur. Zira hayata atılmış olsaydı yemek yemeye koşarak giderdi.
Keske bende o insanlardan olabilsem....
kanı donmuştur, net.
Yalnız insandır.
Üşüyordur.
Muhtemelen sabah uyanmıştır, evin içi buz gibidir yataktan çıkası gelmez.
Aç karnına tekrar yatmaya çalışır, ölsem yaza kadar keşke diyebilir hatta.
canı istemiyordur.
benim o efendim. bütün gün yalnız başıma oturdum öyle üşengeç üşengeç. anacığımın yaptığı çorbayı ısıtıp içmeye mecalim yok. hastalığımın son demlerini yaşıyor gibiyim lakin bu öksürmekten kaynaklı karın kasılmalarından uzanırken canımın acıdığı gerçeğini değiştirmiyor.

yalnız, hasta, bezgin ve yılık pardon yılgındır.
Söz konusu insanın evde tek ve muhtemelen erkek olduğunu gösteren, ilginç bir durum.

Hazır yemek olsa, en az iki tabak yer, kendisi bir paket makarnayı kaynar suya atmayı çok büyük bir iş olarak görür. Gerçi eleştiriyorum da, ben de yapamıyorum işte, yalnızlık zor maalesef.
Bu ben.
Açlıktan ölmek daha kolay.
yemek yemeyi sevmeyen birey.

la siz kafayı mı yediniz???

bir insan nasıl üşenir?
ben geceleri sabah olsa da kahvaltı yapsak diye uyuyorum!
tövbe ya.
zıkkım yiyin.
bok mideliler.
Ne hastayım ne de iştahsız. Çok açım, hazırda yemek de var ama şimdi kim gidip mutfakta yemek yicek.
yemek yerken yorulan insandır. evet.
Acil şu snowpiercer filmindeki haplardan yapılmasını isteyen insandır. Artık acıkmaya bile üşeniyorum. Beyin gücüyle acıkmayı durdurabilmek isterdim önerisi olan salsın.
Asla anlayamayacağım kişidir. Temel içgüdü bu nasıl unutuyorlar anlayamıyorum.