bugün

ilerici ,devrimci, sosyalist ve komünistlere ,vatanseverlere , cumhuriyetçilere,gerçek atatürkçülere hain diyenler tercihlerini amerikan ve işgalci israil saflarını seçerek yaptılar ..
işin kara komedisi pkk ile aynı tarafa düştüler.

sorsan herkes hain.

assiktirin israil uşakları......

amerikancı milliyetçi- türkçü,kemaliz soytarılara itlaf edilir..

amerika defol.

filistin ,filistinlilerindir.https://youtu.be/OH8UsdEEOrs
Filistin halkıyla sorunu olan yok.

Sorun hamas’tır.

Hamas öyle acımasızdır ki sen “ yaşasın filistin direnişi” desen de seni de yerde görse üstüne işer.
marksist fhkc- ebu ali mustafa tugayları da israil'e karşı savaşıyor..

sözümüz amerikan uşaklarına üstüne alınan bizden değildir.
Filistinde 2 grup öne çıkıyor, biri el fetih başkanı Mahmut Abbas. Sosyalist bir grup zamanında suriyede beka vadisinde pkklılara eğitim verdiler ve şuanki yönetimde bunlar var. Hani diyorlar ya Filistin niye ermeni leri tutuyor, Türk düşmanlığı yapıyor VS işte onlar el fetih Abbas yönetimi. Gelelim hamasa şeriatçı Müslüman bir grup ve israille savaşan direnenler bunlar. Gazzedeler.
adam iki başlık ötede atatürkçülük kasıyor, deniz gezmiş'i övgü yağmuruna tutuyor geliyor sonra filistine hakaret yarışına giriyor.

koyun akp seçmeni len aq.
salak tayfası çıkmış hava kasıyor.

şu anda pkk-pyd yanında olanlar amerika ve israil tarafındalar ,sabah akşam filistinlilere sövüyorlar...
avrupa'da ki en yavşak propagandistleri vartolu diye bir biri var,aç oku neler diyor.

ayrıca 2 gün önce suriye ordusu operasyona başladı,haberlerde görmedim ama israil lübnan'ı bhelikopterlerle bombalarken, suriye'yi de boş geçmez.

yanlışsam hatalıyım ama ben ömrü hayatımda 1990'dan sonra pkk'nin filistin topraklarında eğitim kampı olduğunu duymadım,ben de okuduğumuz kadarı ile biliyoruz. şu anda pkk'nin içinde ne sol-marksist nede islamcı unsurlar var. mlkp diye bir yapı var ,ne olduğu belirsiz.
pkk kürt ulusalcısı bir yapı artık bu 1985'den beri böyle ,içinse sol falan kalmadı. pyd'yi bilmem..
suriye ile savaşıyor şu anda .

anf gibi pkk yayın organlarında haber bile yapılmıyor gazze direnişi.
bugün küba ve kuzey kore bile pkk'den uzak duruyor,castro'nun istanbul'a geldiğinde beyanı var.

salla dur cahilliğin bu kadarına da pes.,şu an ırkçı türkçü-kemaliz takım pkk ile aynı kulvara düşmüş siz onu dert edin.

okumasak kerizleyecekler.

işiniz gücünüz bu ülkenin en vatansever ve fedakar siyasi tarafı olan sosyalistlere saldırmak, ömrü hayatınızda bir kere hayırlı bir iş yapmamış zırtolar.

70 senedir çıkarta çıkarta bay kemal'î çıkarttınız ,alın başınıza çalın.
hamasın siyasi bir parti olduğunu ve yıllar evvel %52 oy alarak filistinde iktidara geldiğini, israil ve sikik destekçisi dünya devletlerinin bir çoğunun baskısı ve tanımaması ile yönetime kukla şahıs el fetih lideri mahmud abbas'ın getirildiğini bilmeyen kafa ancak terör yaftası ile sikindirik analiz kasar.
he yavrum he, hamas terörist, sen de orospu çocuğusun.

sen kimmisin? vatanı ve dini için yıllardır mücadele eden ve canını, malını, namusunu işgalci alçakların eline bırakmamak için kıyama kalkan, cihad, eden müslümanlara abd nin ağzıyla ve onun yaftaladığı yaftayla terörist diyen her kimsen!
işin diğer tarafına bakalım..

türk askerinin başına çuval geçirilmesi. 4 Temmuz 2003

o gün amerika'ya esöylemedik laf bırakmayan ,akp'ye atıp tutan,amerika şöyle böyle diyenler..???????

bugün yaşasın amerika çok yaşa israil diye anırıyor.

buyurun ''türk düşmanı kokoreççi hüsam'' burada bekliyor.

tüm abd destekçilerinin taaaaaaaaaaaa, hınımını hınt olsun....