bugün

arap milliyetçiliğinden şuurunu yitirmiş, asya'dan afrika'dan topladığı çapulcu yığınlarıyla anadolu'daki türk varlığını boğmaya girişmiş akp olamaz. çünkü şöyle diyor kendi sözleriyle:

"sözlerime başlamadan evvel küçük bir sürçü lisanı düzeltmek istiyorum. ta 1950'li yıllardan beri müslüman türk hüviyetinin karşısında olan kimseler bizim faaliyetlerimize temas ettikleri hemen her vesile ile ismimizi kasten mısırlıoğlu diye yazmışlardır. o günlerin şartlarında bununla sanki mısırdan gelmiş aslı arap olan bir aileye mensupmuşum gibi bir tedaiden kendi davaları hesabına bir faide umarlar. bundan dolayı da mısıroğlu demezler mısırlıoğlu derler.

ben özbeöz türküm, oğuzum. (alkışlar). bu arabı hakir görmek için söylemiyorum, allah'ın yaratması öyledir. ve türklerin de islamiyete yaptığı hizmetlerle çocukluk yaşımdan beri iftihar edegelmişimdir. gene de iftihar ediyorum. ölçüm islamdır, islamın ölçüsü içinde türk milletini methetmek de imanın bir icabıdır. (alkışlar). çünkü tarih içinde hiçbir millet bizim islama yaptığı hizmeti yapmamış yada yapamamıştır."

https://www.youtube.com/watch?v=N1k0faHnm2A