bugün

kuranın dininde böyle bir saçmalık yoktur olamaz... bu insanı tanrılaştırmak demektir... hiç kimse cennetle felan müjdelenmedi uyduruk hadislere bakmayın siz...böyle bir adaletsizlik saçmalık olamaz...osman denilen emevi kodomanı adamı cennetle müjdeleyip, bana eşşek gibi bilinmezlik yaratan bir tanrıya tapmam ben...yok öle bi müjdeleme felan.
Saçma sapan şeyleri islama sokmaktır.

Eee kaynaklar tırmizi, buhari falan olunca normaldir.
2015 geldi hala kütüb-i sidde'ye inanan tipler var aramızda.
kuranın dininde böyle bir saçmalık vardır. mesela muhammed kafadan cennetle müjdelenmiştir. müslüman canı istediği zaman muhammed'i "sadece bir insan", canı istediği zaman "seçilmiş bir insan" olarak tanımlar; başka zaman "fani" başka bir zaman "alemlerin yüzü suyu hürmetine" yaratıldığını iddia eder. ancak muhammed'e cennet garantidir; hiçbir müslüman kitabında, öğretisinde muhammed'in cehenneme gideceği, gitme ihtimali olduğundan bahsedilmez.
buradaki saçmalık muhammed'in cennete gideceği fantezisi değildir: kendi kendine din çıkaran bir adamın kendisine o dinin cennetinin en baş köşesine oturtacağından şüphe duyulmasıdır. ya daha ne olacağıdı? sana düşen bir zahmet bu masalı sorgulamak. ne kafalar var arkadaş...
hah tamam, ben de kendi cennetimi uydurdum, ölünce oranın kralı benim, beni takip edenlere de yer ayarlarım. buyrun.
Ömründe bir kere uçağa binmemis ve binme ihtimali olmadığı halde yapılan havaalanına deliler gibi sevinen kişinin psikolojisiYle aynıdır.