bugün

Kaybettiği seçimlere rağmen CHP Genel Başkanlığı’nı ısrarla bırakmayan Kemal Kılıçdaroğlu, bunun tam aksini savunarak, “Yaşamımın hiçbir döneminde koltuk hırsım olmadı” demiş, Düşünün birde koltuk hırsı olsaydı *

https://twitter.com/etkil...tatus/1674363000260575232
aynen ben de ayı ortadan ikiye böldüm hatta. * resmen insanların aklı ile taşşak geçiyor bu dersimli şeytan. yıllarca uzun adama koltuk sevdalısı, diktatör dedi, sonra eleştirdiği şeye dönüştü. dersim'de temizlenen hain atalarının intikamını alıyor bu kk denen şeytan. tüm hedefi onun üzerine. paşamızdan içten içe nefret ediyor ve onu kıskanıyor. tüm yaptıklarının en mantıklı açıklaması budur.

chp'nin y-chp diye anılmasına neden oldun sen be adam! o vasıfsız loser genel başkan koltuğunda oturduğu sürece chp mümkün değil iktidar olamaz. bu yüzden kaset kumpasıyla partinin başına geçti zaten.. kk net uzun adamın ajanıdır.
işte bunlar hep rte’nin istekleri.

(bkz: Cumhurbaşkanı olunca yapılacak Küçük şımarıklıklar)

Ent.
Dedim ben kendimi ifade eden böyle bir başlık hiç açmadım. Tıkladıktan sonra gördüm ki CHP'yi bitirmeye andiçmiş gılışdar demiş. Buna son seçimden sonra da hâlâ inanan varsa napsalar yeridir.
güncel Önemli Başlıklar