bugün

Kaç defa aşık oldum biliyorum kaç kişiyi öptüm biliyorum söylemiyecem ama öyle böyle yılları devirdik kimseye kötü davranmadan kimseye karışmadan kimseyi incitmeden yıllar geçti hata yapmaktan korktum halada korkuyorum aşk yüzünde yalnızlık ruhsal olarak gerçek yalnızlık depresyon 2 defa 1 defa sosyal fobi neyse geçti gitti kaç aşk kaçırdım ne güzle günler kaçırdım biliyorum onların hayatına dokunamadım kimseye borcum yok kimse tarafından kötü hatırlanmadım sağlam dostlar biriktirdim korkularımla yüzleşmedim yaş ilerledi para derdi çıktı aile yaşlandı kimseye minnet eylemedim kötü bir çocukluk geçirmedim ama boşa yaşadım aşk konusunda ne güzel aşklar yaşadık ama sonuca varamadık kalbim birbirine girdi unuttu hepsini ama yaşamadık işte kalbim sadece bir hayvan oldu çok sevmesine rağmen kendime güvenmedim hapı yuttuk geçmiş peşimi bırakmıyor gözler süper 0 geçmişle ışıl ışıl parlıyor. Feel my heart aybala en çok seni sevdim bir fotonu göreydim bari neredesin acaba şimdi gerçek aşktı bizimkisi ulan ne çektim güzel meleklerden yaş geçti artık çocuksu masallar yaşayamayız çünkü büyüdük bir bir çürüdü hayallerimiz yok oldu birdhaa gelmez hoşçakal hep yaşın 19.
Genelde bir ideolojinin arkasından sürüklenmiş, kendini kaybetmiş ve kendini kaybettiğinin farkında olmayan insanlardır. Kişinin farketmesi en zor kaybı kendisidir. Yavaş yavaş. Sinsi sinsi. Evet tıpkı öyle.

Salın gitsin alümünyüm. Siz mi kurtaracaksınız dünyeayı?
Belki 2 3 4 5 sene beraber geçirebilirdik unutamazdık ölene kadar noldu hiç bir şey neden çünkü ben bir utangacım ve kendini bilmezdim. Gözlerimin içinde sen varsın rüyamda hayalimde sen belki cocuğun bile olmuştur ama güzel aşktı.
akşam kafasını yastığa koyduğundaki "lan keşke şöyle deseydim"leri git gide artan insandır.
ne yaparsanız yapın hatırlanmayacaksınız. her şey önemsiz o yüzden zırlamayın.
Temmuz sicaklarinda ellerimin buz gibi olmasi, arkadaslarimin serinlemek icin koluma girip ellerimi tutmasi sonucu hakkimda yaptiklari yakistirma.

Acaba ben oldum de haberim mi yok? Yoksa yasamadim mi? Misyonum sicaklamis bunyeleri serinletmek mi?

Buzlu limon dilimli sade soda miyim ben?
“Saçları hiçbir gün okşanmamıştır.
Bir ihtilal kadar yalnız
Ah... vefanız kadar yanlış
Mümkünse farz edin yaşamamıştır.”
Annemdir. 15 yaşına kadar çok güzel bir çocukluk geçirmiş, sonrasında deyim yerindeyse gün yüzü görmemiştir. 16’sında doğduğu ve büyüdüğü ülkeyi bırakıp anavatanına göçmüş, 17’sinde babasını elim bir kazada kaybetmiş, yine o yaşlardan itibaren çok isteyip okuyamamış, çalışmak zorunda kalmış ve en sonunda kaçarak evlenip 19’unda anne olmuş. O gün bu gün, yaşamayı unutmuş.

Şu an ne kadar diretsem de yaşamak istemiyor, canım annem.
neşet usta' ya göre sevgiyi hiç tatmamış kişidir.

ne yaşamış, ne yaşıyor, ne yaşar.

https://www.youtube.com/watch?v=mT-SJmQWZAs