bugün

bir mağaranın duvarına sivri bir taşla çizerek başladı herşey.

yazarak değil, çizerek.

yazı ölsede, çizmek hep var olacak. mağaranın duvarı olmasa bile o gün, yazı ölmüş bile olsa, gözünü kapadığında hayal kalemi ile çizeceksin gözkapaklarının iç tarafına dilediğini.

veya gözyaşların akarken suratına çizecek anlatmak istediğini.

korkma insancık korkma.
--spoiler--
çünkü;bazen insan tıkanıyor hangi kelimeleri koyacağını şaşırıyor hissetiklerini anlatmaya kelimeler kıfayetsiz kalıyor en büyük hüzünleri dökmeye , bazen iki kelime bile yanyana koyamıyorsun göz yaşların kafa ağrıların karşısında..... bütün dünya'nın sana yaşattığını sandığın hüzüntüler karşısında sanki hepimiz bu dünya'nın her karesinde hapis değilmişiz gibi ...

ve bir gün eletrikler kesilecek madenler kalmayacak bilgisayarda yazı yazamayacağız bir gün ağaçlar tükenecek gene yazı yazamacağız ve bu kez taşlara yazı yazacağız ve o taşlarda parçalacak! bir gün yazıların ölümü gerçekleşecek....

-zaten!

klavye seslerine,muhtaç kalacağız belki bir gün belki yarın

en büyük hüznü en büyük sevinci hangi kelime anlatır ki ingilizce fransızca kelimeler eklesem işe yarar mı ki hangi kelime benim göz yaşlarımı daha iyi anlatır yada hangi yol hangi dağ hangi yıldız

acaba yıldızlara yazı yazabilir miyim ki sanmıyorum!'

samanyolu galaksisinin çevresi toz duman hava alamayız ondan sonrası dumandır duman!
--spoiler--

edit:bu başlık benim başlığım ve yazı benim yazım olduğu için yeniden koyuyorum!
açılmış bir kalem heyecan veriyorsa size yahut bir kağıdın hiçbir yerine tek bir çizik dahi atılmamış olmasına sevinebiliyorsanız yazılar ölmez...
yazılar, anlamlarını keşfettiğiniz an ölür ve yeni yazılar olarak yeniden doğar.
aslında ölen anlamsızlıklarıdır.
(bkz: ve yazılar ölecekti zaten)
-havası da yok
-suyu da , kaç tez kaç düşünce çürütüldü
şu diyarlarda
-ön görüsüz
-önümüzü de göremeyip çarptık
çarptık duvarlara
-öldük
-işte buydu her şey
-yazıların ölümüdür!!
-ya da tez yazıyoruz sandık -düşüncelerimiz engellendi -yazılarımıza izin vermediler şu diyarlarda -
-tek cümleleri ''sus'' işaretiydi!!
-sadece buydu!!
-duvarların arkasını görebilemekti mesele -yazılar aydınlıktı ''karanlık'' için değildi ki!!
-yazıları bile '' karanlık'' yapanlar vardı!
#(#13030352)yazıları bile öldürmüşken yine yazıların içinde son yazı yazılmadı daha

mutlaka yeniden yeniden yeniden yazarız daha

kaç kişinin yanıldığı var daha

-yanıldılar daha!
yazıların, canların kanların öldüğünün resmidir efendim.
Yazılar ölmüş zaten
Kaç senelik yazïlardan hesap sorulur hale gelmiş her şey
Yazılar ölmüş zaten kaç senelik yazılar toz duman olmuş!
su uçar yazı kalır lafını yalanlar.